KTM 690 Duke 2008
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 690 Duke 2008 Doświadczenia i opinie ekspertów
nastynils
Czy jest tak wiele osób, które nie potrzebuja 100 KM do ustabilizowania swojego ego? Mysle, ze problemem poprzednich motocykli jednocylindrowych byl zawsze design, a nie brak mocy. Duke wyglada naprawde dobrze, nawet jako maly jednocylindrowiec.

Kluczowa specyfikacja KTM 690 Duke 2008
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 65 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 654 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1472 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 865 mm |
| Masa sucha | 148 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 13.5 l |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Najnowsze artykuły dotyczące motocykli 1000PS KTM 690 Duke
Cena KTM 690 Duke
KTM 690 Duke Historia
KTM 690 Duke 2019

73 KM
690 cm³
30 487,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2018

73 KM
690 cm³
27 003,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2017

73 KM
690 cm³
149 kg
26 088,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2016

73 KM
690 cm³
149 kg
23 445,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2015

68 KM
690 cm³
149 kg
23 663,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2014

68 KM
690 cm³
149 kg
21 401,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2013

68 KM
690 cm³
149 kg
21 833,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2012

70 KM
690 cm³
149 kg
19 534,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2011

65 KM
654 cm³
148 kg
19 315,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2010

65 KM
654 cm³
148 kg
20 792,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2009

65 KM
654 cm³
19 914,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2008

65 KM
654 cm³
148 kg
17 146,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla KTM 690 Duke
FAQ KTM 690 Duke
- Jaka jest aktualna cena rynkowa KTM 690 Duke?
- Aktualna średnia cena za KTM 690 Duke, rocznik 2017, kształtuje się na poziomie 26 740 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 15 810 km.
- Który motocykl jest lepszy? KTM 690 Duke czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność KTM 690 Duke?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy KTM 690 Duke.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza KTM 690 Duke? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2020, stabilność ceny KTM 690 Duke wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił +1% w pierwszym roku, 0% w drugim roku i -8% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl KTM 690 Duke?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl KTM 690 Duke. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS bardzo często.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
KTM 690 Duke Zdjęcia
Źródło: 1000PS




























