Yamaha MT-03 2011
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Yamaha MT-03 2011
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 100 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 84 mm |
| Moc maksymalna | 48 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 6250 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 56.2 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 5500 obr./min |
| Stopień kompresji | 10 |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 660 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy |
|---|
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2070 mm |
| Szerokość | 860 mm |
| Wysokość | 1115 mm |
| Rozstaw osi | 1420 mm |
| Wysokość siedzenia od | 805 mm |
| Masa sucha | 192.4 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3.4 l |
| Kategorie prawa jazdy | A2 |
Cena Yamaha MT-03
Yamaha MT-03 Historia
Yamaha MT-03 2026

42 KM
321 cm³
167 kg
32 564,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2025

42 KM
321 cm³
167 kg
Yamaha MT-03 2024

42 KM
321 cm³
168 kg
23 942,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2023

42 KM
321 cm³
168 kg
26 687,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2022

42 KM
321 cm³
168 kg
Yamaha MT-03 2021

42 KM
321 cm³
168 kg
23 013,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2020

42 KM
321 cm³
168 kg
23 584,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2019

42 KM
321 cm³
168 kg
22 414,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2018

42 KM
321 cm³
168 kg
20 207,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2017

42 KM
321 cm³
168 kg
Yamaha MT-03 2016

42 KM
321 cm³
168 kg
19 357,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2015

48 KM
660 cm³
192 kg
Yamaha MT-03 2014

48 KM
660 cm³
192 kg
Yamaha MT-03 2013

48 KM
660 cm³
192 kg
Yamaha MT-03 2012

48 KM
660 cm³
192 kg
Yamaha MT-03 2011

48 KM
660 cm³
192 kg
Yamaha MT-03 2010
48 KM
660 cm³
192 kg
Yamaha MT-03 2009

48 KM
660 cm³
192 kg
Yamaha MT-03 2008

45 KM
660 cm³
174 kg
Yamaha MT-03 2007

45 KM
660 cm³
174 kg
14 916,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2006

45 KM
660 cm³
174 kg
17 299,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Yamaha MT-03
FAQ Yamaha MT-03
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Yamaha MT-03?
- Aktualna średnia cena za Yamaha MT-03, rocznik 2025, kształtuje się na poziomie 26 360 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 239 km.
- Który motocykl jest lepszy? Yamaha MT-03 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Yamaha MT-03?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy Yamaha MT-03.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Yamaha MT-03? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2015, stabilność ceny Yamaha MT-03 wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -13% w pierwszym roku, +5% w drugim roku i -11% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Yamaha MT-03?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Yamaha MT-03. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS bardzo często.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Yamaha MT-03 Zdjęcia
Źródło: 1000PS













































