Yamaha MT-03 2008
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Yamaha MT-03 2008
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 45 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 660 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1420 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 805 mm |
| Masa sucha | 174.5 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 15 l |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A2 |
Cena Yamaha MT-03
Yamaha MT-03 Historia
Yamaha MT-03 2026

42 KM
321 cm³
167 kg
32 564,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2025

42 KM
321 cm³
167 kg
Yamaha MT-03 2024

42 KM
321 cm³
168 kg
23 942,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2023

42 KM
321 cm³
168 kg
26 687,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2022

42 KM
321 cm³
168 kg
Yamaha MT-03 2021

42 KM
321 cm³
168 kg
23 013,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2020

42 KM
321 cm³
168 kg
23 584,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2019

42 KM
321 cm³
168 kg
22 414,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2018

42 KM
321 cm³
168 kg
20 142,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2017

42 KM
321 cm³
168 kg
Yamaha MT-03 2016

42 KM
321 cm³
168 kg
19 357,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2015

48 KM
660 cm³
192 kg
Yamaha MT-03 2014

48 KM
660 cm³
192 kg
Yamaha MT-03 2013

48 KM
660 cm³
192 kg
Yamaha MT-03 2012

48 KM
660 cm³
192 kg
Yamaha MT-03 2011

48 KM
660 cm³
192 kg
Yamaha MT-03 2010
48 KM
660 cm³
192 kg
Yamaha MT-03 2009

48 KM
660 cm³
192 kg
Yamaha MT-03 2008

45 KM
660 cm³
174 kg
Yamaha MT-03 2007

45 KM
660 cm³
174 kg
14 916,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-03 2006

45 KM
660 cm³
174 kg
17 299,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Yamaha MT-03
FAQ Yamaha MT-03
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Yamaha MT-03?
- Aktualna średnia cena za Yamaha MT-03, rocznik 2025, kształtuje się na poziomie 26 360 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 239 km.
- Który motocykl jest lepszy? Yamaha MT-03 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Yamaha MT-03?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy Yamaha MT-03.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Yamaha MT-03? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2015, stabilność ceny Yamaha MT-03 wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -13% w pierwszym roku, +5% w drugim roku i -11% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Yamaha MT-03?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Yamaha MT-03. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS bardzo często.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Yamaha MT-03 Zdjęcia
Źródło: 1000PS


































