Triumph Scrambler 2006
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Triumph Scrambler 2006
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 54 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Olej-powietrze |
| Pojemność skokowa | 865 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1500 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 825 mm |
| Masa sucha | 205 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 16.6 l |
| Prędkość maksymalna | 170 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Triumph Scrambler
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Triumph Scrambler Historia
Triumph Scrambler 2016

59 KM
865 cm³
230 kg
Triumph Scrambler 2015

59 KM
865 cm³
230 kg
Triumph Scrambler 2014

59 KM
865 cm³
230 kg
Triumph Scrambler 2013

59 KM
865 cm³
230 kg
Triumph Scrambler 2012

58 KM
865 cm³
230 kg
Triumph Scrambler 2011

58 KM
865 cm³
230 kg
Triumph Scrambler 2010

59 KM
865 cm³
205 kg
Triumph Scrambler 2009

58 KM
865 cm³
205 kg
Triumph Scrambler 2008

54 KM
865 cm³
205 kg
Triumph Scrambler 2007

54 KM
865 cm³
205 kg
Triumph Scrambler 2006

54 KM
865 cm³
205 kg
Alternatywy dla Triumph Scrambler
FAQ Triumph Scrambler
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Triumph Scrambler?
- Aktualna średnia cena za Triumph Scrambler, rocznik 2015, kształtuje się na poziomie 51 660 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który motocykl jest lepszy? Triumph Scrambler czy Ducati Scrambler 1100?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Triumph Scrambler?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Triumph Scrambler.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Triumph Scrambler? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2014, stabilność ceny Triumph Scrambler była bardzo niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił +20% w pierwszym roku, -8% w drugim roku i -15% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Triumph Scrambler?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Triumph Scrambler. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Triumph Scrambler Zdjęcia
Źródło: 1000PS
Pokaż więcej zdjęć

























