Triumph Daytona 675 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Triumph Daytona 675 2009
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 74 mm |
| skok tłoka | 52.3 mm |
| Moc maksymalna | 126 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 12500 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 72 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 11750 obr./min |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 3 |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | DOHC |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 675 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Marka | Kayaba |
| Regulacja | Kompresja, Odbicie |
Tylne zawieszenie
| Marka | Kayaba |
|---|---|
| Regulacja | Kompresja, Odbicie |
Hamulce przednie
| Tłok | Cztery tłoki |
|---|---|
| Technologia | promieniowy, Monoblok |
| Marka | Nissin |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Pojedynczy tłok |
| Marka | Nissin |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2010 mm |
| Szerokość | 700 mm |
| Wysokość | 1120 mm |
| Rozstaw osi | 1395 mm |
| Wysokość siedzenia od | 825 mm |
| Masa sucha | 162 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 17.4 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Triumph Daytona 675
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Triumph Daytona 675 Historia
Triumph Daytona 675 2017

128 KM
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2016

128 KM
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2015

128 KM
675 cm³
184 kg
46 537,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Daytona 675 2014

128 KM
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2013

128 KM
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2012

125 KM
675 cm³
186 kg
Triumph Daytona 675 2011

125 KM
675 cm³
186 kg
Triumph Daytona 675 2010

126 KM
675 cm³
162 kg
Triumph Daytona 675 2009

126 KM
675 cm³
162 kg
Triumph Daytona 675 2008

123 KM
675 cm³
165 kg
34 143,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Triumph Daytona 675
FAQ Triumph Daytona 675
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Triumph Daytona 675?
- Aktualna średnia cena za Triumph Daytona 675, rocznik 2008, kształtuje się na poziomie 19 690 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 25 128 km.
- Który motocykl jest lepszy? Triumph Daytona 675 czy Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Triumph Daytona 675?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Triumph Daytona 675.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Triumph Daytona 675? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2014, stabilność ceny Triumph Daytona 675 była porównywalna z innymi motocyklami kategorii Supersport. Trend cenowy wynosił -1% w pierwszym roku, -8% w drugim roku i +1% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Triumph Daytona 675?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Triumph Daytona 675. Reporty z testów tego modelu nie są zbyt często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Triumph Daytona 675 Zdjęcia
Źródło: 1000PS


Pokaż więcej zdjęć


























