Triumph Daytona 675 2008
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Triumph Daytona 675 2008 Doświadczenia i opinie ekspertów
nastynils
Daytona zawsze byla dobrym motocyklem. Zmiany w podwoziu sa przyjemne i wraz z nowymi oponami sprawiaja, ze Daytona jest poreczna i szybsza. Jednak prawdziwym plusem jest zwiekszona wydajnosc w górnym zakresie obrotów.

Kluczowa specyfikacja Triumph Daytona 675 2008
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 123 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 675 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1392 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 825 mm |
| Masa sucha | 165 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 17.4 l |
| Prędkość maksymalna | 260 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Triumph Daytona 675
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Triumph Daytona 675 Historia
Triumph Daytona 675 2017

128 KM
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2016

128 KM
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2015

128 KM
675 cm³
184 kg
46 537,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Daytona 675 2014

128 KM
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2013

128 KM
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2012

125 KM
675 cm³
186 kg
Triumph Daytona 675 2011

125 KM
675 cm³
186 kg
Triumph Daytona 675 2010

126 KM
675 cm³
162 kg
Triumph Daytona 675 2009

126 KM
675 cm³
162 kg
Triumph Daytona 675 2008

123 KM
675 cm³
165 kg
34 143,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Triumph Daytona 675
FAQ Triumph Daytona 675
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Triumph Daytona 675?
- Aktualna średnia cena za Triumph Daytona 675, rocznik 2008, kształtuje się na poziomie 19 690 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 25 128 km.
- Który motocykl jest lepszy? Triumph Daytona 675 czy Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Triumph Daytona 675?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Triumph Daytona 675.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Triumph Daytona 675? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2014, stabilność ceny Triumph Daytona 675 była porównywalna z innymi motocyklami kategorii Supersport. Trend cenowy wynosił -1% w pierwszym roku, -8% w drugim roku i +1% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Triumph Daytona 675?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Triumph Daytona 675. Reporty z testów tego modelu nie są zbyt często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Triumph Daytona 675 Zdjęcia
Źródło: 1000PS
Pokaż więcej zdjęć


























