Kawasaki ER-6f 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Kawasaki ER-6f 2009 Doświadczenia i opinie ekspertów
Arlo
Niezaleznie od tego, czy podrózujesz do pracy, czy na dluzsza wycieczke, wygodna pozycja jazdy, cichy, dwucylindrowy silnik rzedowy o niskim poziomie wibracji i zwinnosc pod serpentyna sprawiaja, ze jezdziec czerpie przyjemnosc z jazdy w kazdej sytuacji.

Kluczowa specyfikacja Kawasaki ER-6f 2009
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 83 mm |
| skok tłoka | 60 mm |
| Moc maksymalna | 72 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 8500 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 66 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 7000 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.3 |
| Zapłon | Cyfrowy |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 649 cm³ |
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Wysokość siedzenia od | 785 mm |
| Masa sucha | 204 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 15.5 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Kawasaki ER-6f
Kawasaki ER-6f Historia
Kawasaki ER-6f 2017

72 KM
649 cm³
209 kg
Kawasaki ER-6f 2016

72 KM
649 cm³
209 kg
30 306,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6f 2015

72 KM
649 cm³
209 kg
Kawasaki ER-6f 2014

72 KM
649 cm³
209 kg
24 815,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6f 2013

72 KM
649 cm³
209 kg
22 641,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6f 2012

72 KM
649 cm³
209 kg
21 485,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6f 2011

72 KM
649 cm³
204 kg
18 335,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6f 2010

72 KM
649 cm³
204 kg
16 519,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6f 2009

72 KM
649 cm³
204 kg
17 387,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6f 2008

72 KM
649 cm³
178 kg
Kawasaki ER-6f 2007

72 KM
649 cm³
178 kg
14 549,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6f 2006

72 KM
649 cm³
178 kg
11 878,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Kawasaki ER-6f
FAQ Kawasaki ER-6f
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Kawasaki ER-6f?
- Aktualna średnia cena za Kawasaki ER-6f, rocznik 2016, kształtuje się na poziomie 26 250 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 6 486 km.
- Który motocykl jest lepszy? Kawasaki ER-6f czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Kawasaki ER-6f?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Sport touring motorcycle dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Kawasaki ER-6f.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Kawasaki ER-6f? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2013, stabilność ceny Kawasaki ER-6f była porównywalna z innymi motocyklami kategorii Sport touring motorcycle. Trend cenowy wynosił -4% w pierwszym roku, -8% w drugim roku i 0% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Kawasaki ER-6f?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Kawasaki ER-6f. Reporty z testów tego modelu nie są zbyt często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
Kawasaki ER-6f Zdjęcia
Źródło: 1000PS


