Kawasaki ER-6n 2011
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Kawasaki ER-6n 2011 Doświadczenia i opinie ekspertów
kot
Nigdzie indziej w tej cenie nie znajdziesz tak harmonijnego pakietu z tak dopracowanymi detalami. ER-6n stal sie wizualnie i dynamicznie nieco ostrzejszy i jest bardziej zabawny niz kiedykolwiek.

Kluczowa specyfikacja Kawasaki ER-6n 2011
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 83 mm |
| skok tłoka | 60 mm |
| Moc maksymalna | 72 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 8500 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 66 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 7000 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.3 |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| Zapłon | Cyfrowy |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 649 cm³ |
Tylne zawieszenie
| Amortyzator | Monoshock |
|---|
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
| mocowanie amortyzatora | półpływający zacisk |
| Technologia | Płatek |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Pojedynczy tłok |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 120 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 70 % |
| Szerokość tylnej opony | 160 mm |
| Wysokość tylnej opony | 60 % |
| Długość | 2100 mm |
| Szerokość | 760 mm |
| Wysokość | 1100 mm |
| Rozstaw osi | 1410 mm |
| Wysokość siedzenia od | 790 mm |
| Masa mokra | 204 kg |
| Masa mokra (z ABS) | 208 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 15.5 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Kawasaki ER-6n
Kawasaki ER-6n Historia
Kawasaki ER-6n 2017

72 KM
649 cm³
204 kg
Kawasaki ER-6n 2016

72 KM
649 cm³
204 kg
23 227,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6n 2015

72 KM
649 cm³
204 kg
21 443,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6n 2014

72 KM
649 cm³
204 kg
21 559,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6n 2013

72 KM
649 cm³
204 kg
19 115,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6n 2012

72 KM
649 cm³
204 kg
18 066,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6n 2011

72 KM
649 cm³
204 kg
18 595,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6n 2010

72 KM
649 cm³
204 kg
17 466,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6n 2009

72 KM
649 cm³
204 kg
17 889,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6n 2008

72 KM
649 cm³
179 kg
13 453,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6n 2007

72 KM
649 cm³
179 kg
13 657,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki ER-6n 2006

72 KM
649 cm³
179 kg
12 728,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Kawasaki ER-6n
FAQ Kawasaki ER-6n
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Kawasaki ER-6n?
- Aktualna średnia cena za Kawasaki ER-6n, rocznik 2014, kształtuje się na poziomie 23 300 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 11 775 km.
- Który motocykl jest lepszy? Kawasaki ER-6n czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Kawasaki ER-6n?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy Kawasaki ER-6n.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Kawasaki ER-6n? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2017, stabilność ceny Kawasaki ER-6n była bardzo niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -100% w pierwszym roku, -2% w drugim roku i -4% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Kawasaki ER-6n?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Kawasaki ER-6n. Raporty z testów tego modelu są często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Kawasaki ER-6n Zdjęcia
Źródło: 1000PS




































