Triumph Speed Triple 1050 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Triumph Speed Triple 1050 2009
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 79 mm |
| skok tłoka | 71.4 mm |
| Moc maksymalna | 132 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 9250 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 105 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 7550 obr./min |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 3 |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | DOHC |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 1050 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Marka | Showa |
| Regulacja | Kompresja, Odbicie |
Tylne zawieszenie
| Marka | Showa |
|---|---|
| Regulacja | Kompresja, Odbicie |
Hamulce przednie
| Tłok | Cztery tłoki |
|---|---|
| Technologia | promieniowy |
| Marka | Brembo |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
| Marka | Nissin |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2115 mm |
| Szerokość | 780 mm |
| Wysokość | 1250 mm |
| Rozstaw osi | 1429 mm |
| Wysokość siedzenia od | 815 mm |
| Masa sucha | 189 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 18 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Triumph Speed Triple 1050
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Triumph Speed Triple 1050 Historia
Triumph Speed Triple 1050 2015

135 KM
1050 cm³
214 kg
50 290,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Speed Triple 1050 2014

135 KM
1050 cm³
214 kg
31 347,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Speed Triple 1050 2013

135 KM
1050 cm³
214 kg
29 577,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Speed Triple 1050 2012

135 KM
1050 cm³
214 kg
27 700,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Speed Triple 1050 2011
Triumph Speed Triple 1050 2011
132 KM
1050 cm³
219 kg
26 706,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Speed Triple 1050 2010

131 KM
1050 cm³
189 kg
42 319,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Speed Triple 1050 2009

132 KM
1050 cm³
189 kg
23 835,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Speed Triple 1050 2008

130 KM
1050 cm³
189 kg
24 727,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Speed Triple 1050 2007

130 KM
1050 cm³
189 kg
19 199,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Speed Triple 1050 2006

130 KM
1050 cm³
189 kg
24 611,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Speed Triple 1050 2005

130 KM
1050 cm³
189 kg
23 282,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Triumph Speed Triple 1050
FAQ Triumph Speed Triple 1050
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Triumph Speed Triple 1050?
- Aktualna średnia cena za Triumph Speed Triple 1050, rocznik 2005, kształtuje się na poziomie 21 640 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 41 238 km.
- Który motocykl jest lepszy? Triumph Speed Triple 1050 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Triumph Speed Triple 1050?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na dobrym poziomie. Na rynku jest dużo egzemplarzy Triumph Speed Triple 1050.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Triumph Speed Triple 1050? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2020, stabilność ceny Triumph Speed Triple 1050 wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił +17% w pierwszym roku, -3% w drugim roku i -6% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Triumph Speed Triple 1050?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Triumph Speed Triple 1050. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS ze średnią częstotliwością.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Triumph Speed Triple 1050 Zdjęcia
Źródło: 1000PS



Pokaż więcej zdjęć































