Suzuki GSX-R 1000 2020
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Suzuki GSX-R 1000 2020
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 76 mm |
| skok tłoka | 55.1 mm |
| Moc maksymalna | 202 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 13200 obr./min |
| Moment obrotowy | 118 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 10800 obr./min |
| Stopień kompresji | 13.2 |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Otwór przepustnicy | 46 mm |
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Typ skrzyni biegów | Zmiana biegów |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Liczba taktów | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | DOHC |
| Chłodzenie | płyn |
| możliwe dostosowanie dla kategorii A2 | Tak |
| Pojemność skokowa | 999 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Technologia | Duży tłok |
| Marka | Showa |
| Średnica | 43 mm |
| Regulacja | Kompresja, Napięcie wstępne sprężyny, Odbicie |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz dwuramienny |
|---|---|
| Amortyzator | Monoshock |
| mocowanie amortyzatora | Odchylenie |
| Marka | Showa |
| Regulacja | Kompresja, Obciążenie wstępne, Odbicie |
| Materiał | Aluminium |
Podwozie
| Rama | Aluminium |
|---|---|
| Typ ramy | Twin Tube, Twin-Spar |
| kąt główki ramy | 66.8 stopień |
| wyprzedzenie przedniego koła | 95 mm |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Średnica | 320 mm |
| Tłok | Cztery tłoki |
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
| Technologia | promieniowy, Monoblok |
| Marka | Brembo |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 220 mm |
| Tłok | Dwa tłoki |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS, Tryby jazdy, Ride by Wire, Kontrola trakcji |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 120 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 70 % |
| średnica przedniej opony | 17 cal |
| Szerokość tylnej opony | 190 mm |
| Wysokość tylnej opony | 55 % |
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2075 mm |
| Szerokość | 710 mm |
| Wysokość | 1150 mm |
| Rozstaw osi | 1410 mm |
| Wysokość siedzenia od | 825 mm |
| Masa mokra (z ABS) | 202 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 17.5 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Najnowsze artykuły 1000PS o Suzuki GSX-R 1000
Cena Suzuki GSX-R 1000
Suzuki GSX-R 1000 Historia
Suzuki GSX-R 1000 2021

202 KM
1000 cm³
202 kg
80 616,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 1000 2020

202 KM
999 cm³
202 kg
76 977,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 1000 2019

202 KM
999 cm³
202 kg
62 809,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 1000 2018

202 KM
999 cm³
202 kg
Suzuki GSX-R 1000 2017

202 KM
999 cm³
202 kg
65 864,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 1000 2016

200 KM
999 cm³
46 962,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 1000 2015

185 KM
999 cm³
205 kg
54 605,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 1000 2014

185 KM
999 cm³
203 kg
Suzuki GSX-R 1000 2013

185 KM
999 cm³
203 kg
44 016,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 1000 2012

185 KM
999 cm³
203 kg
40 682,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 1000 2011

185 KM
999 cm³
203 kg
34 467,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 1000 2010

185 KM
999 cm³
203 kg
38 949,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 1000 2009

136 KM
999 cm³
203 kg
31 338,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 1000 2008

178 KM
999 cm³
166 kg
31 625,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 1000 2007

178 KM
999 cm³
166 kg
36 345,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 1000 2006

178 KM
999 cm³
166 kg
24 247,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 1000 2005

178 KM
999 cm³
166 kg
33 504,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ opony Suzuki GSX-R 1000
- Jakie opony są obecnie rekomendowane przez redakcję 1000PS do tego modelu?
Opony sportowe
Do naked bike'ów, sportowych tourerów, ale także motocykli sportowych. Wysoki przebieg jest bardzo ważny, podobnie jak przyczepność na mokrej nawierzchni. Nacisk kładziony jest na przydatność do turystyki, a mniej na sportowy charakter.
Opony Hypersport nadające się do jazdy na torze
Sportowe opony szosowe, które sprawdzają się również na torze. Pewne kompromisy w deszczu na drodze lub w upale na torze.
Opony szosowe
Wszechstronna opona dla sportowych kierowców szosowych. Motocykle supersportowe, motocykle typu naked, sportowe motocykle turystyczne. Również okazjonalne wycieczki na tor wyścigowy. Jednak przebieg odgrywa rolę, podobnie jak krótki czas rozgrzewania i osiągi przy złej pogodzie.
Alternatywy dla Suzuki GSX-R 1000
FAQ Suzuki GSX-R 1000
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Suzuki GSX-R 1000?
- Aktualna średnia cena za Suzuki GSX-R 1000, rocznik 2020, kształtuje się na poziomie 77 690 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 2 750 km.
- Który motocykl jest lepszy? Suzuki GSX-R 1000 czy BMW S 1000 RR?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Suzuki GSX-R 1000?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest na dobrym poziomie. Na rynku jest dużo egzemplarzy Suzuki GSX-R 1000.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Suzuki GSX-R 1000? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2014, stabilność ceny Suzuki GSX-R 1000 wyglądała dobrze na tle innych motocykli kategorii Supersport. Trend cenowy wynosił +9% w pierwszym roku, -55% w drugim roku i +71% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Suzuki GSX-R 1000?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Suzuki GSX-R 1000. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS bardzo często.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Suzuki GSX-R 1000 Zdjęcia
Źródło: 1000PS










































