BMW R 1200 GS 2008
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW R 1200 GS 2008 Doświadczenia i opinie ekspertów
Arlo
Jesli jestes niezdecydowany co do zakupu motocykla i wolalbys miec maciore znoszaca jajka, to 1200 jest najlepszym wyborem. Co wiecej, 1200 to jedyny prawdziwy GS, czyli GS z silnikiem boxer i napedem kardana.

Kluczowa specyfikacja BMW R 1200 GS 2008
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 100 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Wał napędowy |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Olej-powietrze |
| Pojemność skokowa | 1170 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1519 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 840 mm |
| Masa sucha | 205 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 20 l |
| Prędkość maksymalna | 205 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena BMW R 1200 GS
BMW R 1200 GS Historia
BMW R 1200 GS 2018

125 KM
1170 cm³
238 kg
69 155,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 GS 2017

125 KM
1170 cm³
238 kg
65 596,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 GS 2016

125 KM
1170 cm³
238 kg
59 107,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 GS 2015

125 KM
1170 cm³
238 kg
54 615,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 GS 2014

125 KM
1170 cm³
238 kg
50 634,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 GS 2013

125 KM
1170 cm³
238 kg
47 145,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 GS 2012

110 KM
1170 cm³
203 kg
43 643,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 GS 2011

110 KM
1170 cm³
203 kg
41 752,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 GS 2010

110 KM
1170 cm³
203 kg
37 766,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 GS 2009

105 KM
1170 cm³
229 kg
29 897,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 GS 2008

100 KM
1170 cm³
205 kg
30 483,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 GS 2007

100 KM
1170 cm³
205 kg
30 854,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 GS 2006

100 KM
1170 cm³
205 kg
25 020,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 GS 2005

98 KM
1170 cm³
205 kg
24 829,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla BMW R 1200 GS
FAQ BMW R 1200 GS
- Jaka jest aktualna cena rynkowa BMW R 1200 GS?
- Aktualna średnia cena za BMW R 1200 GS, rocznik 2018, kształtuje się na poziomie 63 510 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 24 139 km.
- Który motocykl jest lepszy? BMW R 1200 GS czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność BMW R 1200 GS?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Enduro motorcycle dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy BMW R 1200 GS.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza BMW R 1200 GS? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2013, stabilność ceny BMW R 1200 GS wyglądała dobrze na tle innych motocykli kategorii Enduro motorcycle. Trend cenowy wynosił -2% w pierwszym roku, -4% w drugim roku i -4% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl BMW R 1200 GS?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl BMW R 1200 GS. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS bardzo często.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
BMW R 1200 GS Zdjęcia
Źródło: 1000PS


































