Honda CBF 600 S 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Honda CBF 600 S 2009
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 67 mm |
| skok tłoka | 42.5 mm |
| Moc maksymalna | 78 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 10500 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 59 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 8250 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.6 |
| Starter | Elektryczny |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | DOHC |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 599 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Regulacja | Napięcie wstępne sprężyny, Odbicie |
|---|
Tylne zawieszenie
| Regulacja | Obciążenie wstępne, Odbicie |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Pojedynczy tłok |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS |
|---|
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2160 mm |
| Szerokość | 765 mm |
| Wysokość | 1240 mm |
| Rozstaw osi | 1490 mm |
| Wysokość siedzenia od | 785 mm |
| Masa mokra | 217 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 20 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Honda CBF 600 S
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Honda CBF 600 S Historia
Honda CBF 600 S 2013

77.5 KM
599.3 cm³
222 kg
Honda CBF 600 S 2012

77.5 KM
599.3 cm³
222 kg
19 362,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBF 600 S 2011

78 KM
599.3 cm³
217 kg
16 054,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBF 600 S 2010

78 KM
599.3 cm³
217 kg
21 252,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBF 600 S 2009

78 KM
599 cm³
217 kg
17 318,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBF 600 S 2008

78 KM
599 cm³
198 kg
13 025,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBF 600 S 2007

78 KM
599 cm³
198 kg
15 450,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBF 600 S 2006

78 KM
599 cm³
198 kg
11 920,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBF 600 S 2005

78 KM
599 cm³
203 kg
12 584,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Honda CBF 600 S
FAQ Honda CBF 600 S
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Honda CBF 600 S?
- Aktualna średnia cena za Honda CBF 600 S, rocznik 2005, kształtuje się na poziomie 15 650 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 42 850 km.
- Który motocykl jest lepszy? Honda CBF 600 S czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Honda CBF 600 S?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Honda CBF 600 S.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Honda CBF 600 S? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2014, stabilność ceny Honda CBF 600 S była bardzo niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił +8% w pierwszym roku, -24% w drugim roku i +9% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Honda CBF 600 S?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Honda CBF 600 S. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS ze średnią częstotliwością.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Honda CBF 600 S Zdjęcia
Źródło: 1000PS




Pokaż więcej zdjęć



























