Benda Napoleonbob 250 2026
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Benda Napoleonbob 250 2026
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | V |
|---|---|
| średnica cylindra | 53.5 mm |
| skok tłoka | 55.4 mm |
| Moc maksymalna | 26 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 25 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 5500 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.8 |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej, Antihopping, Systemy sprzęgła |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Liczba taktów | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 249 cm³ |
Przednie zawieszenie
| skok | 75 mm |
|---|
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz dwuramienny |
|---|---|
| Amortyzator | Dual Shock |
| skok | 38 mm |
| Materiał | Stal |
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|---|
| Średnica | 320 mm |
| Tłok | Cztery tłoki |
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
| Technologia | promieniowy |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 260 mm |
| Tłok | Dwa tłoki |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS, Kontrola antypoślizgowa, Kontrola trakcji |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 130 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 80 % |
| średnica przedniej opony | 18 cal |
| Szerokość tylnej opony | 160 mm |
| Wysokość tylnej opony | 70 % |
| Średnica tylnej opony | 18 cal |
| Długość | 2320 mm |
| Szerokość | 810 mm |
| Wysokość | 1030 mm |
| Rozstaw osi | 1540 mm |
| Wysokość siedzenia od | 748 mm |
| wysokość siedzenia do | 748 mm |
| Masa mokra | 195 kg |
| Masa mokra (z ABS) | 195 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 9 l |
| Zasięg | 306 km |
| łączna emisja CO2 | 71 g/km |
| Łączne zużycie paliwa | 3.1 l/100km |
| Hałas stacjonarny | 94 dB |
| Norma Euro | Euro 5+ |
| Prześwit | 120 mm |
Wyposażenie
| wyposażenie | Wyświetlacz TFT, Nowoczesna elektronika |
|---|
Najnowsze artykuły 1000PS o Benda Napoleonbob 250
Cena Benda Napoleonbob 250
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Benda Napoleonbob 250 Historia
Benda Napoleonbob 250 2025

26 KM
249 cm³
182 kg
FAQ opony Benda Napoleonbob 250
FAQ Benda Napoleonbob 250
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Benda Napoleonbob 250?
- Aktualna średnia cena za Benda Napoleonbob 250, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 23 460 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który motocykl jest lepszy? Benda Napoleonbob 250 czy Benda Rock 125?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Benda Napoleonbob 250?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Chopper/Cruiser dostępność tego motocykla jest na dobrym poziomie. Na rynku jest dużo egzemplarzy Benda Napoleonbob 250.
- Jak popularny jest motocykl Benda Napoleonbob 250?
- Na rynku obserwuje się małe zapotrzebowanie na motocykl Benda Napoleonbob 250. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Benda Napoleonbob 250 Zdjęcia
Źródło: 1000PS





Pokaż więcej zdjęć












