Royal Enfield Bear 650
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Royal Enfield Bear 650 2026
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | Przesunięcie czopa korbowego w linii |
|---|---|
| średnica cylindra | 78 mm |
| skok tłoka | 67.8 mm |
| Moc maksymalna | 47.4 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7150 obr./min |
| Moment obrotowy | 56.5 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 5150 obr./min |
| Stopień kompresji | 9.5 |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| Zapłon | Cyfrowy |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Typ skrzyni biegów | Zmiana biegów |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Liczba taktów | 4-suwowy |
| Zawory | OHC |
| Chłodzenie | Olej-powietrze |
| Pojemność skokowa | 649 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Średnica | 43 mm |
| skok | 130 mm |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz dwuramienny |
|---|---|
| Amortyzator | Dual Shock |
| skok | 115 mm |
| Materiał | Stal |
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|---|
| Typ ramy | Podwójna kołyska |
| kąt główki ramy | 26.1 stopień |
| wyprzedzenie przedniego koła | 116.7 mm |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Średnica | 320 mm |
| Tłok | Dwa tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 270 mm |
| Tłok | Pojedynczy tłok |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 100 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 90 % |
| średnica przedniej opony | 19 cal |
| Szerokość tylnej opony | 140 mm |
| Wysokość tylnej opony | 80 % |
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2216 mm |
| Szerokość | 855 mm |
| Wysokość | 1160 mm |
| Rozstaw osi | 1460 mm |
| Wysokość siedzenia od | 830 mm |
| wysokość siedzenia do | 830 mm |
| Masa mokra (z ABS) | 214 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 13.7 l |
| Kategorie prawa jazdy | A2 |
| Zasięg | 343 km |
| łączna emisja CO2 | 99 g/km |
| Łączne zużycie paliwa | 4.16 l/100km |
| Hałas stacjonarny | 86 dB |
| Obciążenie | 186 kg |
| Maksymalna dopuszczalna waga | 400 kg |
| Prześwit | 184 mm |
Wyposażenie
| wyposażenie | Łączność, Reflektory LED, Wyświetlacz TFT, Gniazdo USB-C, Nowoczesna elektronika, Ładowanie i zasilanie, Oświetlenie |
|---|
Najnowsze artykuły 1000PS o Royal Enfield Bear 650
Cena Royal Enfield Bear 650
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Royal Enfield Bear 650 Historia
Royal Enfield Bear 650 2025

47.4 KM
648 cm³
214 kg
39 287,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ opony Royal Enfield Bear 650
FAQ Royal Enfield Bear 650
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Royal Enfield Bear 650?
- Aktualna średnia cena za Royal Enfield Bear 650, rocznik 2025, kształtuje się na poziomie 35 970 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 548 km.
- Który motocykl jest lepszy? Royal Enfield Bear 650 czy Triumph Scrambler 400 X?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Royal Enfield Bear 650?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Royal Enfield Bear 650.
- Jak popularny jest motocykl Royal Enfield Bear 650?
- Na rynku obserwuje się małe zapotrzebowanie na motocykl Royal Enfield Bear 650.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Royal Enfield Bear 650 Zdjęcia
Źródło: 1000PS










Pokaż więcej zdjęć
















