Honda CUV e: 2026
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Honda CUV e: 2026
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | Elektryczny |
|---|---|
| Moc maksymalna | 8.1 KM |
| Starter | Elektryczny |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Średnica | 31 mm |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz |
|---|---|
| Amortyzator | Monoshock |
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|
Hamulec tylny
| typ | Bęben |
|---|
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS, Tryby jazdy, Połączony układ hamulcowy, Nowoczesna elektronika |
|---|
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 12 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 12 cal |
| Wysokość siedzenia od | 766 mm |
| Prędkość maksymalna | 83 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A1 |
| Zasięg | 70 km |
| Moc akumulatora (V) | 48 V |
| Czy bateria jest wymienna? | Tak |
| Wtyczka ładowania | Schuko |
| Wydajność baterii (kilowatogodziny kWh) | 2.6 kWh |
| Prześwit | 210 mm |
Wyposażenie
| wyposażenie | Łączność, System bezkluczykowy, Reflektory LED, Wyświetlacz TFT, Gniazdo USB-C, Nowoczesna elektronika, Ładowanie i zasilanie, Komfort, Oświetlenie |
|---|
Najnowsze artykuły 1000PS o Honda CUV e:
Cena Honda CUV e:
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Honda CUV e: Historia
Honda CUV e: 2025

8.1 KM
FAQ Honda CUV e:
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Honda CUV e:?
- Aktualna średnia cena za Honda CUV e:, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 19 680 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 6 km.
- Który skuter jest lepszy? Honda CUV e: czy NIU NQiX 500?
- Możesz porównać te dwie hulajnogi klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Honda CUV e:?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Scooter dostępność tego skutera jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy Honda CUV e:.
- Jak popularny jest skuter Honda CUV e:?
- Na rynku obserwuje się małe zapotrzebowanie na skuter Honda CUV e:. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów skuterów w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Honda CUV e: Zdjęcia
Źródło: 1000PS












Pokaż więcej zdjęć







