Kawasaki Z1000 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Kawasaki Z1000 2009 Doświadczenia i opinie ekspertów
kot
Kawasaki dobrze zrobilo, ze przemyslalo i przebudowalo Z1000 od podstaw. Otrzymal mroczna dusze z korzeniami w (nie)dobrych starych czasach, ale jego niezalezny rozwój nadal mu bardziej autentyczny i spójny wyglad. Kawa oddala sprawiedliwosc sobie i zyczeniom swoich klientów. Podsumowujac, odwazny produkt dla odwaznych jezdziec.

Kluczowa specyfikacja Kawasaki Z1000 2009
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 77.2 mm |
| skok tłoka | 50.9 mm |
| Moc maksymalna | 125 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 10000 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 98.7 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 8200 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.2 |
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 953 cm³ |
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|---|
| Typ ramy | Rura centralna |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Technologia | Płatek |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Szerokość | 780 mm |
| Wysokość | 1065 mm |
| Rozstaw osi | 1445 mm |
| Wysokość siedzenia od | 820 mm |
| Masa mokra | 228 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 18.5 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Najnowsze artykuły dotyczące motocykli 1000PS Kawasaki Z1000
Cena Kawasaki Z1000
Kawasaki Z1000 Historia
Kawasaki Z1000 2020

142 KM
1043 cm³
221 kg
56 092,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z1000 2019

142 KM
1043 cm³
221 kg
Kawasaki Z1000 2018

142 KM
1043 cm³
221 kg
Kawasaki Z1000 2017

142 KM
1043 cm³
221 kg
47 605,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z1000 2016

142 KM
1043 cm³
221 kg
46 114,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z1000 2015

142 KM
1043 cm³
221 kg
43 076,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z1000 2014

142 KM
1043 cm³
221 kg
40 832,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z1000 2013

138 KM
1043 cm³
221 kg
37 948,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z1000 2012

138 KM
1043 cm³
221 kg
34 180,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z1000 2011

138 KM
1043 cm³
221 kg
29 052,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z1000 2010

138 KM
1043 cm³
221 kg
25 517,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z1000 2009

125 KM
953 cm³
228 kg
27 621,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z1000 2008

127 KM
953 cm³
205 kg
25 484,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z1000 2007

125 KM
953 cm³
22 061,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z1000 2006

127 KM
953 cm³
198 kg
18 456,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z1000 2005

127 KM
953 cm³
198 kg
22 558,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Kawasaki Z1000
FAQ Kawasaki Z1000
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Kawasaki Z1000?
- Aktualna średnia cena za Kawasaki Z1000, rocznik 2014, kształtuje się na poziomie 38 440 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 24 930 km.
- Który motocykl jest lepszy? Kawasaki Z1000 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Kawasaki Z1000?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy Kawasaki Z1000.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Kawasaki Z1000? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2008, stabilność ceny Kawasaki Z1000 była porównywalna z innymi motocyklami kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -5% w pierwszym roku, -6% w drugim roku i -10% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Kawasaki Z1000?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Kawasaki Z1000. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS bardzo często.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Kawasaki Z1000 Zdjęcia
Źródło: 1000PS































