Moto Guzzi Bellagio 940 2009
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

Sleutelspecificatie Moto Guzzi Bellagio 940 2009
Motor en aandrijflijn
| Boring | 95 mm |
|---|---|
| Slag | 66 mm |
| Motorvermogen | 75 HP |
| Toerental bij max. Vermogen | 7200 rpm |
| Koppel | 78 Nm |
| Rpm bij koppel | 6250 rpm |
| Compressieverhouding | 9.8 |
| Type koppeling | Droog |
| Ontsteking | Dubbele ontsteking |
| Transmissie | cardan |
| Beroertes | Viertakt |
| Koeling | Lucht |
| Verschuiving | 936 ccm |
Achterwielophanging
| Wielophanging | Enkele zwenkarm |
|---|---|
| Schokmontage | Koppeling |
Onderstel
| Frame | Staal |
|---|
Remmen voorzijde
| Zuiger | Dubbele zuiger |
|---|---|
| Schokmontage | Zwevende remklauw |
| Merk | Brembo |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Zuiger | Dubbele zuiger |
| Schokmontage | Zwevende remklauw |
| Merk | Brembo |
Afmetingen en gewichten
| Diameter voorband | 18 inch |
|---|---|
| Diameter achterband | 17 inch |
| Lengte | 2355 mm |
| Breedte | 820 mm |
| Hoogte | 1130 mm |
| Wielbasis | 1560 mm |
| Zithoogte | 760 mm |
| Drooggewicht | 447 kg |
| Leeggewicht | 237 kg |
| Inhoud brandstoftank | 19 l |
| Licentiecompliantie | A |
Moto Guzzi Bellagio 940 Geschiedenis
Moto Guzzi Bellagio 940 2019

75 Pk
936 cc
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2018

75 Pk
936 cc
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2017

75 Pk
936 cc
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2016

75 Pk
936 cc
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2015

75 Pk
936 cc
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2014

75 Pk
936 cc
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2013

75 Pk
936 cc
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2012

75 Pk
936 cc
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2011

75 Pk
936 cc
223 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2010

75 Pk
936 cc
223 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2009

75 Pk
936 cc
447 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2008

75 Pk
934 cc
224 kg
FAQ Moto Guzzi Bellagio 940
- Wat is de huidige marktprijs van de Moto Guzzi Bellagio 940?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een Moto Guzzi Bellagio 940, bouwjaar 2008, is 12.010 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 27.855 km.
- Welke is beter? Moto Guzzi Bellagio 940 of {AlternativeBrandModel}?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de Moto Guzzi Bellagio 940?
- Vergeleken met andere Naked bike motoren is de beschikbaarheid slecht. Er zijn weinig Moto Guzzi Bellagio 940 motoren op de markt.
- Hoe stabiel is de prijs van een gebruikte Moto Guzzi Bellagio 940? Hoe zit het met de prijstrend?
- Kijkend naar het bouwjaar 2013, was de prijsstabiliteit van een Moto Guzzi Bellagio 940 goed in vergelijking met andere Naked bike motoren. De prijstrend was +3% in het eerste jaar, TrendSecondYear}% in het tweede jaar en TrendThirdYear}% in het derde jaar.
- Hoe populair is de Moto Guzzi Bellagio 940?
- Er is weinig vraag naar een Moto Guzzi Bellagio 940 op de markt.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.






















