Benda Chinchilla 350 CVT
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Benda Chinchilla 350 CVT 2026 Ervaringen en beoordeling door experts
Der Horvath
De Benda Chinchilla 350 NEO is een gedurfde cruiser die bewust nieuwe wegen inslaat met zijn Transmissie en daarmee vooral één ding bereikt: maximale toegankelijkheid. Hij is gemakkelijker te besturen dan bijna elke andere motor in deze klasse en is duidelijk gericht op beginners, herintreders en iedereen die ontspannen wil cruisen zonder zich zorgen te hoeven maken over schakelen. Zelfs als er iets van de klassieke V2-emotie verloren gaat, maakt het totaalpakket indruk door zijn geschiktheid voor dagelijks gebruik, zijn comfort en vooral door een concept dat verrassend goed werkt.
Lees het volledige artikel op 1000PS.com

Sleutelspecificatie Benda Chinchilla 350 CVT 2026
Motor en aandrijflijn
| Motortype | V |
|---|---|
| Boring | 42 mm |
| Slag | 45 mm |
| Motorvermogen | 34 pk |
| Toerental bij max. Vermogen | 8700 rpm |
| Koppel | 31 Nm |
| Rpm bij koppel | 6500 rpm |
| Compressieverhouding | 11.5 |
| Brandstofsysteem | Injectie |
| Starter | Elektrisch |
| Type koppeling | Antihopping, Koppelingssystemen |
| Transmissie | Riem |
| Transmissie | Variomatic |
| Cilinders | 2 |
| Takten | Viertakt |
| Aantal kleppen per cilinder | 4 |
| Koeling | vloeibaar |
| Cilinderinhoud | 343 cc |
Voorwielophanging
| Voorwielophanging | Omgekeerde telescoopvork |
|---|---|
| Veerweg | 115 mm |
Achterwielophanging
| Wielophanging | Zwenkarm |
|---|---|
| Veerweg | 37 mm |
Onderstel
| Frame | Staal |
|---|
Remmen voorzijde
| Type | Enkele schijf |
|---|---|
| Diameter | 320 mm |
| Zuiger | Vier zuigers |
| Activering | Hydraulisch |
| Technologie | radiaal |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Diameter | 260 mm |
| Zuiger | Dubbele zuiger |
Assistentiesystemen
| Geavanceerde rijhulpsystemen | ABS |
|---|
Afmetingen en gewichten
| Breedte voorband | 120 mm |
|---|---|
| Hoogte voorband | 80 % |
| Diameter voorband | 16 inch |
| Breedte achterbanden | 150 mm |
| Hoogte achterband | 80 % |
| Diameter achterband | 15 inch |
| Lengte | 2190 mm |
| Breedte | 895 mm |
| Hoogte | 1050 mm |
| Wielbasis | 1485 mm |
| Zithoogte | 690 mm |
| Leeggewicht (met ABS) | 195 kg |
| Inhoud brandstoftank | 16 l |
| Licentiecompliantie | A2 |
| Bereik | 355 km |
| Gecombineerde CO2-uitstoot | 104 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik | 4.5 l/100km |
| Stationair geluid | 94 dB |
| Euro-norm | Euro 5+ |
Uitrusting
| Apparatuur | LED-koplampen, USB-aansluiting, Laden & stroom, Verlichting |
|---|
Laatste 1000PS-motorartikelen over Benda Chinchilla 350 CVT
FAQ banden Benda Chinchilla 350 CVT
- Welke banden worden momenteel aanbevolen door de redactie van 1000PS voor dit model?
Tourer en cruiser
Hoge kilometrage en een cool uiterlijk zijn erg belangrijk, grip op nat wegdek is net zo welkom. De nadruk ligt op geschiktheid voor toertochten en minder op sportiviteit.
FAQ Benda Chinchilla 350 CVT
- Wat is de huidige marktprijs van de Benda Chinchilla 350 CVT?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een Benda Chinchilla 350 CVT, bouwjaar 2026, is 6.950 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 0 km.
- Welke is beter? Benda Chinchilla 350 CVT of QJ Motor SRV 400 AMT?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de Benda Chinchilla 350 CVT?
- In vergelijking met andere Chopper/Cruiser motoren is de beschikbaarheid normaal. Er zijn een gemiddeld aantal Benda Chinchilla 350 CVT motoren beschikbaar op de markt.
- Hoe populair is de Benda Chinchilla 350 CVT?
- Er is zeer weinig vraag naar een Benda Chinchilla 350 CVT op de markt. Testrapporten van dit model worden nauwelijk gelezen op het platform van 1000PS.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
Benda Chinchilla 350 CVT Afbeeldingen
Bron: 1000PS









