Fantic Caballero Rally 500 2023
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Fantic Caballero Rally 500 2023
Motor és Meghajtás
| Furat | 94.5 mm |
|---|---|
| Löket | 64 mm |
| Max. Teljesítmény | 40 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 7100 ford./perc |
| Nyomaték | 40.2 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 6000 ford./perc |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Fojtószelep átmérője | 40 mm |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Gyújtás | CDI |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 449 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 43 mm |
| Rugóút | 200 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Rugóút | 200 mm |
| Beállítási lehetőség | Visszapattanás |
| Anyag | Acél |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Központi cső |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 320 mm |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 230 mm |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 110 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 80 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 19 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 140 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 80 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2080 mm |
| Tengelytáv | 1425 mm |
| Ülésmagasság -tól | 860 mm |
| Száraz tömeg (ABS-el) | 150 kg |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 157 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 12 l |
| Jogosítvány típusok | A2 |
| Max. megtehető táv | 285 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 97 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 4.2 l/100km |
Legfrissebb 1000PS cikkek: Fantic Caballero Rally 500
Ár Fantic Caballero Rally 500
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Fantic Caballero Rally 500 Előzmények
Fantic Caballero Rally 500 2026

44 HP
463 ccm
150 kg
Fantic Caballero Rally 500 2025

44 HP
463 ccm
150 kg
Fantic Caballero Rally 500 2024

40 HP
449 ccm
150 kg
Fantic Caballero Rally 500 2023

40 HP
449 ccm
150 kg
3 387 148,00 Ftátlagos piaci ár
Fantic Caballero Rally 500 2022

40 HP
449 ccm
150 kg
3 005 166,00 Ftátlagos piaci ár
Fantic Caballero Rally 500 2021

40 HP
449 ccm
150 kg
3 276 446,00 Ftátlagos piaci ár
Fantic Caballero Rally 500 2020

40 HP
449 ccm
150 kg
Fantic Caballero Rally 500 2019

40 HP
449 ccm
150 kg
GYIK gumiabroncsok Fantic Caballero Rally 500
GYIK Fantic Caballero Rally 500
- Mennyi a Fantic Caballero Rally 500 aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Fantic Caballero Rally 500, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 900 680 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Fantic Caballero Rally 500 vagy egy Fantic Caballero Rally 500?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Fantic Caballero Rally 500 modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Fantic Caballero Rally 500 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Fantic Caballero Rally 500 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Fantic Caballero Rally 500?
- Középszerű a kereslet a piacon a Fantic Caballero Rally 500 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Fantic Caballero Rally 500 Képek
Forrás: 1000PS






További képek megjelenítése

















