Yamaha YZ65 2019
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Yamaha YZ65 2019
Motor és Meghajtás
| Furat | 43.5 mm |
|---|---|
| Löket | 43.6 mm |
| Kompresszióarány | 8.2 |
| Indítás | Kick |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Gyújtás | Tranzisztor |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 2 ütemű |
| Lökettérfogat | 65 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 36 mm |
| Rugóút | 215 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Rugóút | 270 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés, Visszapattanás |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső |
| Kormányzási tengely szöge | 63.75 fok |
| Kormányutánfutás | 63.5 mm |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 198 mm |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 190 mm |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 60 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 100 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 80 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 100 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 12 hüvelyk |
| Hosszúság | 1615 mm |
| Szélesség | 760 mm |
| Magasság | 1000 mm |
| Tengelytáv | 1140 mm |
| Ülésmagasság -tól | 755 mm |
| Súly menetkész állapotban | 61 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 3.5 l |
Ár Yamaha YZ65
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Yamaha YZ65 Előzmények
Yamaha YZ65 2026

65 ccm
61 kg
1 996 653,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha YZ65 2025

65 ccm
61 kg
Yamaha YZ65 2024

65 ccm
61 kg
Yamaha YZ65 2023

65 ccm
61 kg
1 808 812,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha YZ65 2022

65 ccm
61 kg
1 747 516,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha YZ65 2021

65 ccm
61 kg
Yamaha YZ65 2020

65 ccm
61 kg
1 225 120,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha YZ65 2019

65 ccm
61 kg
Yamaha YZ65 2018

65 ccm
61 kg
GYIK gumiabroncsok Yamaha YZ65
GYIK Yamaha YZ65
- Mennyi a Yamaha YZ65 aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Yamaha YZ65, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 818 370 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Yamaha YZ65 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha YZ65 modell hozzáférhetősége?
- A Motocross-típusú motorokhoz mérten a Yamaha YZ65 modell elérhetősége jó. Sok Yamaha YZ65 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Yamaha YZ65 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2018-os gyártási évét, akkor a Yamaha YZ65 árstabilitása a Motocross-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben +4%.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha YZ65?
- Középszerű a kereslet a piacon a Yamaha YZ65 iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Yamaha YZ65 Képek
Forrás: 1000PS
























További képek megjelenítése




























