Yamaha TDM 900 2007
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Yamaha TDM 900 2007
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 86 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 897 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1485 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 825 mm |
| Száraz tömeg | 197 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 20 l |
| Legnagyobb sebesség | 213 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Yamaha TDM 900
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Yamaha TDM 900 Előzmények
Yamaha TDM 900 2013

86 HP
897 ccm
223 kg
1 944 848,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha TDM 900 2012

86 HP
897 ccm
223 kg
Yamaha TDM 900 2011

86 HP
897 ccm
223 kg
Yamaha TDM 900 2010

86 HP
897 ccm
223 kg
1 703 225,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha TDM 900 2009

86 HP
897 ccm
223 kg
1 569 166,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha TDM 900 2008

86 HP
897 ccm
197 kg
1 728 930,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha TDM 900 2007

86 HP
897 ccm
197 kg
1 584 193,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha TDM 900 2006

86 HP
897 ccm
197 kg
1 274 156,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha TDM 900 2005

86 HP
897 ccm
190 kg
1 314 888,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK Yamaha TDM 900
- Mennyi a Yamaha TDM 900 aktuális piaci ára?
- Egy 2005-ös Yamaha TDM 900, amely átlagosan 57 350 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 384 480 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Yamaha TDM 900 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha TDM 900 modell hozzáférhetősége?
- A Touring-típusú motorokhoz mérten a Yamaha TDM 900 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Yamaha TDM 900 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Yamaha TDM 900 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2012-ös gyártási évét, akkor a Yamaha TDM 900 árstabilitása a Touring-típusú más motorokhoz viszonyítva jó volt. Az árak alakulása az első évben +13%, a második évben -2% és a harmadik évben pedig -21% volt.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha TDM 900?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Yamaha TDM 900 iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Yamaha TDM 900 Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése



























