Moto Guzzi V85 TT 2020
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Moto Guzzi V85 TT 2020
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | V |
|---|---|
| Furat | 84 mm |
| Löket | 77 mm |
| Max. Teljesítmény | 80 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 7750 ford./perc |
| Max. Nyomaték | 80 Nm |
| Maximális teljesítmény | 5000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 10.5 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Fojtószelep átmérője | 52 mm |
| Dőlésszög | 90 |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Keményített |
| Gyújtás | Digitális |
| Véghajtás | Kardán |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 2 |
| Szelepvezérlés | OHV |
| Hűtés | Olaj-levegő |
| Lökettérfogat | 853 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 41 mm |
| Rugóút | 170 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Felvétel | közvetlen |
| Rugóút | 170 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
| Anyag | Acél |
Váz
| Váz | Acél |
|---|
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Átmérő | 320 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Működtetés | Hidraulikus |
| Technológia | radiális |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 260 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
| Márka | Brembo |
Segédrendszerek
| Vezetést segít rendszerek | ABS, Utazási módok, Ride by Wire, Kipörgésgátló |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 110 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 80 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 19 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 150 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2240 mm |
| Szélesség | 950 mm |
| Magasság | 1300 mm |
| Tengelytáv | 1530 mm |
| Ülésmagasság -tól | 830 mm |
| Száraz tömeg (ABS-el) | 208 kg |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 229 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 21 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Felszereltség
| Felszereltség | LED-fényszórók |
|---|
Legfrissebb cikkek 1000 LE motorról Moto Guzzi V85 TT
Ár Moto Guzzi V85 TT
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Moto Guzzi V85 TT Előzmények
Moto Guzzi V85 TT 2026

80 HP
853 ccm
230 kg
5 733 703,00 Ftátlagos piaci ár
Moto Guzzi V85 TT 2025

80 HP
853 ccm
230 kg
5 485 753,00 Ftátlagos piaci ár
Moto Guzzi V85 TT 2024

80 HP
853 ccm
230 kg
4 212 388,00 Ftátlagos piaci ár
Moto Guzzi V85 TT 2023

76 HP
853 ccm
230 kg
3 792 414,00 Ftátlagos piaci ár
Moto Guzzi V85 TT 2022

76 HP
853 ccm
230 kg
3 831 564,00 Ftátlagos piaci ár
Moto Guzzi V85 TT 2021

80 HP
853 ccm
208 kg
3 375 209,00 Ftátlagos piaci ár
Moto Guzzi V85 TT 2020

80 HP
853 ccm
208 kg
3 260 923,00 Ftátlagos piaci ár
Moto Guzzi V85 TT 2019

80 HP
853 ccm
208 kg
3 216 236,00 Ftátlagos piaci ár
Moto Guzzi V85 TT 2018

80 HP
853 ccm
200 kg
GYIK gumiabroncsok Moto Guzzi V85 TT
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Túra enduro út
Tiszta útra összpontosító utazó endurógumi, amely a rövid kitérőkkel is megbirkózik a kavicsos utakon.
Túraenduro 50 / 50
Vegyes közúti és terepjáró használatra tervezett gumiabroncsok.
Túraenduro 80 országúti / 20 terepjáró
Igazi túraenduro gumiabroncsok, amelyek a kavicsos hágókon való alkalmi kitérőkhöz is szórakoztatóak.
Alternatívák a Moto Guzzi V85 TT
GYIK Moto Guzzi V85 TT
- Mennyi a Moto Guzzi V85 TT aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Moto Guzzi V85 TT, amely átlagosan 1 kilométert futott, jelenleg átlagosan 4 802 250 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Moto Guzzi V85 TT vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Moto Guzzi V85 TT modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Moto Guzzi V85 TT modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Moto Guzzi V85 TT található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Moto Guzzi V85 TT ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2019-os gyártási évét, akkor a Moto Guzzi V85 TT árstabilitása az Enduro motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben 0%, a második évben -7% és a harmadik évben pedig -0% volt.
- Mennyire közkedvelt a Moto Guzzi V85 TT?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Moto Guzzi V85 TT iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Moto Guzzi V85 TT Képek
Forrás: 1000PS
























További képek megjelenítése





































