NIU M1S
Műszaki adatok, árak és vélemények.
Kulcs Specifikáció NIU M1S 2019
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Elektromos |
|---|
| Nyomaték | 95 Nm |
|---|
| Sebességváltó | Automatikus |
|---|
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
|---|
Váz
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|
| Működtetés | mechanis |
|---|
Adatok és Méretek
| Hosszúság | 1640 mm |
|---|
| Szélesség | 657 mm |
|---|
| Magasság | 1099 mm |
|---|
| Tengelytáv | 1150 mm |
|---|
| Száraz tömeg | 57.7 kg |
|---|
NIU M1S Előzmények
GYIK NIU M1S
- Melyik a jobb? Egy NIU M1S vagy egy Piaggio 1?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a NIU M1S modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a NIU M1S modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű NIU M1S motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a NIU M1S?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a NIU M1S iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
NIU M1S Képek