Triumph Street Triple 765 RS 2018
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Triumph Street Triple 765 RS 2018
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Sor |
|---|---|
| Furat | 78 mm |
| Löket | 53.4 mm |
| Max. Teljesítmény | 123 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 11700 ford./perc |
| Nyomaték | 77 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 10800 ford./perc |
| Kompresszióarány | 12.65 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben, Antihopping |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 3 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 765 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Technológia | Nagy dugattyú |
| Márka | Showa |
| Átmérő | 41 mm |
| Rugóút | 115 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Előfeszítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Felvétel | Elterelés |
| Márka | Öhlins |
| Rugóút | 131 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Előfeszítés, Visszapattanás |
| Anyag | Alumínium |
Váz
| Váz | Alumínium |
|---|---|
| Váz típusa | Twin Tube |
| Kormányzási tengely szöge | 66.1 fok |
| Kormányutánfutás | 100 mm |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Átmérő | 310 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Működtetés | Hidraulikus |
| Technológia | radiális, Monoblock |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 220 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Márka | Brembo |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS, Utazási módok, Ride by Wire, Quickshifter, Kipörgésgátló |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 180 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 55 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2065 mm |
| Magasság | 1085 mm |
| Tengelytáv | 1410 mm |
| Ülésmagasság -tól | 825 mm |
| Száraz tömeg (ABS-el) | 166 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 17.4 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Legfrissebb 1000PS cikkek: Triumph Street Triple 765 RS
Ár Triumph Street Triple 765 RS
Triumph Street Triple 765 RS Előzmények
Triumph Street Triple 765 RS 2026

130 HP
765 ccm
166 kg
6 041 555,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 765 RS 2025

130 HP
765 ccm
166 kg
5 702 151,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 765 RS 2024

130 HP
765 ccm
166 kg
5 885 032,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 765 RS 2023

130 HP
765 ccm
188 kg
4 396 844,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 765 RS 2022

123 HP
765 ccm
166 kg
4 421 580,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 765 RS 2021

123 HP
765 ccm
166 kg
4 078 932,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 765 RS 2020

123 HP
765 ccm
166 kg
3 825 494,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 765 RS 2019

123 HP
765 ccm
166 kg
3 317 401,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 765 RS 2018

123 HP
765 ccm
166 kg
3 403 773,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 765 RS 2017

123 HP
765 ccm
166 kg
3 287 394,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Triumph Street Triple 765 RS
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Olcsó sportos mindenes
A napi munkába járáshoz és rövid hétvégi túrákhoz. Sportos gumik a második sorból - jó ár/teljesítmény arány.
Hypersport gumiabroncsok pályanapokra való alkalmassággal
Sportos gumiabroncsok az útra, amelyek a pályanapokon is jól működnek. Néhány kompromisszum esőben az úton vagy hőségben a pályán.
Országúti sport abroncsok
Minden igényt kielégítő gumiabroncs sportos országúti motorosok számára. Szuper sportmotorok, naked bike-ok, sporttúrázók. Alkalmi kirándulások a versenypályán is. A futásteljesítmény azonban szerepet játszik, csakúgy, mint a rövid bemelegedési idő és a rossz időjárási viszonyok közötti teljesítmény.
Alternatívák a Triumph Street Triple 765 RS
GYIK Triumph Street Triple 765 RS
- Mennyi a Triumph Street Triple 765 RS aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Triumph Street Triple 765 RS, amely átlagosan 129 kilométert futott, jelenleg átlagosan 5 389 340 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Triumph Street Triple 765 RS vagy egy Yamaha MT-09 SP?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Triumph Street Triple 765 RS modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Triumph Street Triple 765 RS modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Triumph Street Triple 765 RS található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Triumph Street Triple 765 RS ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2017-os gyártási évét, akkor a Triumph Street Triple 765 RS árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben -7%, a második évben -0% és a harmadik évben pedig -7% volt.
- Mennyire közkedvelt a Triumph Street Triple 765 RS?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Triumph Street Triple 765 RS iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Triumph Street Triple 765 RS Képek
Forrás: 1000PS























































