Husqvarna Svartpilen 401 2019
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Husqvarna Svartpilen 401 2019
Motor és Meghajtás
| Furat | 89 mm |
|---|---|
| Löket | 60 mm |
| Max. Teljesítmény | 44 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9500 ford./perc |
| Nyomaték | 35 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 7250 ford./perc |
| Kompresszióarány | 12.6 |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Lökettérfogat | 373.2 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
Hátsó Felfüggesztés
| Felvétel | közvetlen |
|---|---|
| Márka | WP |
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Felvétel | Fix féknyereg |
| Technológia | radiális |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 110 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 150 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 60 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1367 mm |
| Ülésmagasság -tól | 800 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 139 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 11 l |
| Jogosítvány típusok | A2 |
Legfrissebb 1000PS cikkek: Husqvarna Svartpilen 401
Ár Husqvarna Svartpilen 401
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Husqvarna Svartpilen 401 Előzmények
Husqvarna Svartpilen 401 2025

45 HP
398.6 ccm
159 kg
2 102 116,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna Svartpilen 401 2024

45 HP
398.6 ccm
159 kg
2 202 274,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna Svartpilen 401 2023

44 HP
373.2 ccm
152 kg
2 171 051,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna Svartpilen 401 2022

44 HP
373.2 ccm
152 kg
1 765 956,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna Svartpilen 401 2021

44 HP
373.2 ccm
152 kg
1 658 498,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna Svartpilen 401 2020

44 HP
373.2 ccm
152 kg
1 540 092,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna Svartpilen 401 2019

44 HP
373.2 ccm
139 kg
1 594 834,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna Svartpilen 401 2018

44 HP
373.2 ccm
139 kg
1 487 377,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna Svartpilen 401 2017

44 HP
373.2 ccm
139 kg
GYIK gumiabroncsok Husqvarna Svartpilen 401
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Olcsó mindenes könnyű motorkerékpárokhoz
A napi munkába járáshoz és rövid hétvégi túrákhoz. Sportos gumik a második sorból - jó ár/teljesítmény arány.
Alternatívák a Husqvarna Svartpilen 401
GYIK Husqvarna Svartpilen 401
- Mennyi a Husqvarna Svartpilen 401 aktuális piaci ára?
- Egy 2025-ös Husqvarna Svartpilen 401, amely átlagosan 1 242 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 207 950 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Husqvarna Svartpilen 401 vagy egy KTM 390 Duke?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Husqvarna Svartpilen 401 modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Husqvarna Svartpilen 401 modell elérhetősége jó. Sok Husqvarna Svartpilen 401 található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Husqvarna Svartpilen 401?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Husqvarna Svartpilen 401 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Husqvarna Svartpilen 401 Képek
Forrás: 1000PS






További képek megjelenítése























