Husqvarna TC 50 2026
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Husqvarna TC 50 2026
Motor és Meghajtás
| Furat | 39.5 mm |
|---|---|
| Löket | 40.7 mm |
| Üzemanyagrendszer | Karburátor |
| Dőlésszög | 66 |
| Indítás | Kick |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 2 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Kenés | Vegyítés |
| Lökettérfogat | 49.9 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Technológia | Légvilla |
| Márka | WP |
| Átmérő | 35 mm |
| Rugóút | 200.6 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Felvétel | közvetlen |
| Márka | WP |
| Rugóút | 190.5 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés, Visszapattanás |
| Anyag | Alumínium |
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső |
| Kormányzási tengely szöge | 66 fok |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 160 mm |
| Működtetés | Hidraulikus |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 160 mm |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 60 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 100 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 12 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 10 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1026 mm |
| Ülésmagasság -tól | 645 mm |
| Száraz tömeg | 43.5 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 2.35 l |
| Földtávolság | 233 mm |
Ár Husqvarna TC 50
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Husqvarna TC 50 Előzmények
Husqvarna TC 50 2025

49.9 ccm
42 kg
1 701 887,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 50 2024

46.9 ccm
42 kg
1 626 463,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 50 2023

49 ccm
41 kg
1 549 013,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 50 2022

49 ccm
41 kg
1 607 810,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 50 2021

49 ccm
41 kg
1 557 934,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 50 2020

49 ccm
41 kg
1 160 543,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 50 2019

49 ccm
41 kg
890 885,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 50 2018

49 ccm
41 kg
973 202,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 50 2017

49 ccm
41 kg
GYIK Husqvarna TC 50
- Mennyi a Husqvarna TC 50 aktuális piaci ára?
- Egy 2018-as Husqvarna TC 50, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 432 230 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Husqvarna TC 50 vagy egy Husqvarna TC 50?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Husqvarna TC 50 modell hozzáférhetősége?
- A Motocross-típusú motorokhoz mérten a Husqvarna TC 50 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Husqvarna TC 50 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Husqvarna TC 50?
- Középszerű a kereslet a piacon a Husqvarna TC 50 iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Husqvarna TC 50 Képek
Forrás: 1000PS
















