Piaggio Medley 150
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Piaggio Medley 150 2024
Motor és Meghajtás
| Furat | 58 mm |
|---|---|
| Löket | 58.7 mm |
| Max. Teljesítmény | 16.9 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8750 ford./perc |
| Nyomaték | 15 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 6500 ford./perc |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Véghajtás | Öv |
| Sebességváltó | Automatikus |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | OHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 155 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|---|
| Rugóút | 88 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egység Swing |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
| Rugóút | 76 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Egyetlen bölcső |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 260 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS, Csúszásgátló vezérlés |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 100 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 80 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 16 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 120 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
| Hosszúság | 2020 mm |
| Szélesség | 705 mm |
| Magasság | 1175 mm |
| Tengelytáv | 1395 mm |
| Ülésmagasság -tól | 799 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 136 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 7 l |
| Jogosítvány típusok | A2 |
| Max. megtehető táv | 291 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 59 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 2.4 l/100km |
Ár Piaggio Medley 150
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Piaggio Medley 150 Előzmények
Piaggio Medley 150 2023

16.9 HP
155 ccm
136 kg
1 581 047,00 Ftátlagos piaci ár
Piaggio Medley 150 2022

16.9 HP
155 ccm
136 kg
1 319 905,00 Ftátlagos piaci ár
Piaggio Medley 150 2021

16.9 HP
155 ccm
144 kg
1 474 806,00 Ftátlagos piaci ár
Piaggio Medley 150 2017

15 HP
154.8 ccm
1 017 807,00 Ftátlagos piaci ár
Piaggio Medley 150 2016

15 HP
154.8 ccm
GYIK gumiabroncsok Piaggio Medley 150
GYIK Piaggio Medley 150
- Mennyi a Piaggio Medley 150 aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Piaggio Medley 150, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 621 600 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Piaggio Medley 150 vagy egy Piaggio Medley 150?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Piaggio Medley 150 modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Piaggio Medley 150 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Piaggio Medley 150 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Piaggio Medley 150 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2019 gyártási évét, akkor a Piaggio Medley 150 árstabilitása a Scooter-típusú más motorokhoz viszonyítva rossz volt. Az árak alakulása az első évben -16%, a második évben +7% és a harmadik évben pedig -12% volt.
- Mennyire közkedvelt a Piaggio Medley 150?
- Középszerű a kereslet a piacon a Piaggio Medley 150 iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Piaggio Medley 150 Képek
Forrás: 1000PS









