Husqvarna 701 Enduro 2022
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Husqvarna 701 Enduro 2022
Motor és Meghajtás
| Furat | 105 mm |
|---|---|
| Löket | 80 mm |
| Max. Teljesítmény | 74 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8000 ford./perc |
| Nyomaték | 73.5 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 6500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 12.7 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Antihopping |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | billenőkar, OHC |
| Hűtés | folyadék |
| Kenés | Nyomás-keringetés |
| Lökettérfogat | 692.7 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
| Átmérő | 48 mm |
| Rugóút | 250 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Felvétel | Elterelés |
| Márka | WP |
| Rugóút | 250 mm |
| Anyag | Alumínium |
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
| Kormányzási tengely szöge | 62.3 fok |
| Kormányutánfutás | 117.3 mm |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 300 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Márka | Brembo |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS, Utazási módok, Kanyar-ABS, Ride by Wire, Quickshifter, Kipörgésgátló |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 90 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 21 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 140 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 80 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1502 mm |
| Ülésmagasság -tól | 920 mm |
| Száraz tömeg (ABS-el) | 147 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 13 l |
| Jogosítvány típusok | A |
| Max. megtehető táv | 308 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 99 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 4.21 l/100km |
| Zajterhelés állóhelyzetben | 90 dB |
Legfrissebb 1000PS cikkek: Husqvarna 701 Enduro
Ár Husqvarna 701 Enduro
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Husqvarna 701 Enduro Előzmények
Husqvarna 701 Enduro 2026

79 HP
692.7 ccm
152 kg
5 646 192,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna 701 Enduro 2024

74 HP
692.7 ccm
147 kg
4 687 588,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna 701 Enduro 2023

74 HP
692.7 ccm
147 kg
4 035 543,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna 701 Enduro 2022

74 HP
692.7 ccm
147 kg
4 154 760,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna 701 Enduro 2020

74 HP
692.7 ccm
146 kg
3 452 433,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna 701 Enduro 2019

74 HP
690 ccm
145 kg
5 320 170,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna 701 Enduro 2018
Husqvarna 701 Enduro 2018
74 HP
690 ccm
145 kg
3 312 941,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna 701 Enduro 2017

74 HP
690 ccm
145 kg
3 193 318,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna 701 Enduro 2016

67 HP
690 ccm
145 kg
5 240 691,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Husqvarna 701 Enduro
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
100% offroad
A hobbi versenyeken vagy kemény enduro edzéseken használt kemény enduro kerékpárok esetében a FIM jóváhagyása nem kritérium számunkra.
Alternatívák a Husqvarna 701 Enduro
GYIK Husqvarna 701 Enduro
- Mennyi a Husqvarna 701 Enduro aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Husqvarna 701 Enduro, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 4 843 360 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Husqvarna 701 Enduro vagy egy KTM 690 SMC R?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Husqvarna 701 Enduro modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Husqvarna 701 Enduro modell elérhetősége jó. Sok Husqvarna 701 Enduro található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Husqvarna 701 Enduro?
- Erős a kereslet a piacon a Husqvarna 701 Enduro iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Husqvarna 701 Enduro Képek
Forrás: 1000PS


További képek megjelenítése



























