KTM RC 125 2015
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció KTM RC 125 2015
Motor és Meghajtás
| Furat | 58 mm |
|---|---|
| Löket | 47.2 mm |
| Max. Teljesítmény | 15 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9500 ford./perc |
| Nyomaték | 12 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 8000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 12.6 |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Lökettérfogat | 124.7 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
Hátsó Felfüggesztés
| Márka | WP |
|---|
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Felvétel | Fix féknyereg |
| Technológia | radiális |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 110 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 150 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 60 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1340 mm |
| Ülésmagasság -tól | 820 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 135 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 10 l |
| Jogosítvány típusok | A1 |
Ár KTM RC 125
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
KTM RC 125 Előzmények
KTM RC 125 2025

15 HP
124.7 ccm
156 kg
1 896 527,00 Ftátlagos piaci ár
KTM RC 125 2024

15 HP
124.7 ccm
156 kg
2 280 942,00 Ftátlagos piaci ár
KTM RC 125 2023

15 HP
124.7 ccm
156 kg
1 895 310,00 Ftátlagos piaci ár
KTM RC 125 2022

15 HP
124.7 ccm
156 kg
1 706 347,00 Ftátlagos piaci ár
KTM RC 125 2021

15 HP
124.7 ccm
139 kg
KTM RC 125 2020

15 HP
124.7 ccm
135 kg
1 552 257,00 Ftátlagos piaci ár
KTM RC 125 2019

15 HP
124.7 ccm
135 kg
KTM RC 125 2018

15 HP
124.7 ccm
135 kg
1 316 661,00 Ftátlagos piaci ár
KTM RC 125 2017

15 HP
124.7 ccm
135 kg
KTM RC 125 2016

15 HP
124.7 ccm
135 kg
983 339,00 Ftátlagos piaci ár
KTM RC 125 2015

15 HP
124.7 ccm
135 kg
983 339,00 Ftátlagos piaci ár
KTM RC 125 2014

15 HP
124.7 ccm
135 kg
GYIK gumiabroncsok KTM RC 125
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Olcsó mindenes könnyű motorkerékpárokhoz
A napi munkába járáshoz és rövid hétvégi túrákhoz. Sportos gumik a második sorból - jó ár/teljesítmény arány.
Alternatívák a KTM RC 125
GYIK KTM RC 125
- Mennyi a KTM RC 125 aktuális piaci ára?
- Egy 2023-as KTM RC 125, amely átlagosan 4 667 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 859 620 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM RC 125 vagy egy KTM RC 390?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM RC 125 modell hozzáférhetősége?
- A Supersport-típusú motorokhoz mérten a KTM RC 125 modell elérhetősége jó. Sok KTM RC 125 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM RC 125 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2014 gyártási évét, akkor a KTM RC 125 árstabilitása a Supersport-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben +1%, a második évben -16% és a harmadik évben pedig +1% volt.
- Mennyire közkedvelt a KTM RC 125?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a KTM RC 125 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM RC 125 Képek
Forrás: 1000PS















További képek megjelenítése






















