Husqvarna FE 250 2022
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Husqvarna FE 250 2022
Motor és Meghajtás
| Furat | 78 mm |
|---|---|
| Löket | 52.3 mm |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 249.9 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
| Átmérő | 38 mm |
| Rugóút | 300 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Felvétel | Elterelés |
| Márka | WP |
| Rugóút | 300 mm |
| Anyag | Alumínium |
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső, Központi cső |
| Kormányzási tengely szöge | 63.5 fok |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 260 mm |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 220 mm |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 90 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 21 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 140 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 90 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1495 mm |
| Ülésmagasság -tól | 950 mm |
| Száraz tömeg | 106 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 9 l |
Ár Husqvarna FE 250
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Husqvarna FE 250 Előzmények
Husqvarna FE 250 2026

249.9 ccm
108 kg
Husqvarna FE 250 2025

249.9 ccm
108 kg
Husqvarna FE 250 2024

249.9 ccm
108 kg
4 066 361,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna FE 250 2023

249.9 ccm
106 kg
3 818 600,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna FE 250 2022

249.9 ccm
106 kg
3 439 457,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna FE 250 2021

249.9 ccm
105 kg
2 935 014,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna FE 250 2020

249.9 ccm
105 kg
2 554 655,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna FE 250 2019

249.9 ccm
105 kg
2 587 095,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna FE 250 2018

249.9 ccm
105 kg
2 594 799,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna FE 250 2017

249.91 ccm
105 kg
Husqvarna FE 250 2016

249.91 ccm
107 kg
2 022 638,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna FE 250 2015

249.91 ccm
107 kg
2 006 012,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna FE 250 2014

249.91 ccm
107 kg
GYIK gumiabroncsok Husqvarna FE 250
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
100% offroad
A hobbi versenyeken vagy kemény enduro edzéseken használt kemény enduro kerékpárok esetében a FIM jóváhagyása nem kritérium számunkra.
Alternatívák a Husqvarna FE 250
GYIK Husqvarna FE 250
- Mennyi a Husqvarna FE 250 aktuális piaci ára?
- Egy 2021-es Husqvarna FE 250, amely átlagosan 151 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 988 540 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Husqvarna FE 250 vagy egy KTM 350 EXC-F?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Husqvarna FE 250 modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Husqvarna FE 250 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Husqvarna FE 250 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Husqvarna FE 250?
- Középszerű a kereslet a piacon a Husqvarna FE 250 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Husqvarna FE 250 Képek
Forrás: 1000PS













További képek megjelenítése



















