Honda SH150i 2019
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Honda SH150i 2019
Motor és Meghajtás
| Furat | 58 mm |
|---|---|
| Löket | 57.9 mm |
| Max. Teljesítmény | 15 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8250 ford./perc |
| Nyomaték | 13.9 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 6500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 10.6 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Gyújtás | Digitális, Tranzisztor |
| Véghajtás | Öv |
| Sebességváltó | Variomatic |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 153 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 33 mm |
| Rugóút | 89 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egység Swing |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
| Rugóút | 83 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső |
| Kormányzási tengely szöge | 64 fok |
| Kormányutánfutás | 85.2 mm |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Egy dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 100 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 80 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 16 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 120 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 80 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 16 hüvelyk |
| Hosszúság | 2034 mm |
| Szélesség | 740 mm |
| Magasság | 1158 mm |
| Tengelytáv | 1340 mm |
| Ülésmagasság -tól | 799 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 137.3 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 7.5 l |
| Jogosítvány típusok | A2 |
Felszereltség
| Felszereltség | LED-fényszórók |
|---|
Ár Honda SH150i
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Honda SH150i Előzmények
Honda SH150i 2026

16.9 HP
157 ccm
138 kg
1 780 148,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH150i 2025

15 HP
153 ccm
137 kg
1 700 265,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH150i 2024

15 HP
153 ccm
137 kg
1 669 041,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH150i 2023

15 HP
153 ccm
137 kg
1 553 473,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH150i 2022

15 HP
153 ccm
137 kg
1 293 547,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH150i 2021

15 HP
153 ccm
137 kg
1 209 609,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH150i 2020

15 HP
153 ccm
137 kg
1 388 434,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH150i 2019

15 HP
153 ccm
137 kg
1 213 258,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH150i 2018

15 HP
153 ccm
137 kg
1 195 416,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH150i 2017

15 HP
153 ccm
137 kg
861 284,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH150i 2016

15 HP
153 ccm
135 kg
806 946,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH150i 2015

15 HP
153 ccm
135 kg
917 648,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH150i 2014

15 HP
153 ccm
135 kg
720 169,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH150i 2013

15 HP
153 ccm
135 kg
GYIK gumiabroncsok Honda SH150i
GYIK Honda SH150i
- Mennyi a Honda SH150i aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Honda SH150i, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 709 690 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Honda SH150i vagy egy Honda SH150i?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Honda SH150i modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Honda SH150i modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Honda SH150i található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Honda SH150i ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2019-os gyártási évét, akkor a Honda SH150i árstabilitása a Scooter-típusú más motorokhoz viszonyítva jó volt. Az árak alakulása az első évben -3%, a második évben +1% és a harmadik évben pedig -4% volt.
- Mennyire közkedvelt a Honda SH150i?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Honda SH150i iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Honda SH150i Képek
Forrás: 1000PS
























További képek megjelenítése
















