Vespa GTS 125 i.e. Super Sport 2019
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Vespa GTS 125 i.e. Super Sport 2019
Motor és Meghajtás
| Furat | 52 mm |
|---|---|
| Löket | 58.7 mm |
| Max. Teljesítmény | 12.2 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8250 ford./perc |
| Nyomaték | 11.1 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 6750 ford./perc |
| Kompresszióarány | 12 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Sebességváltó | Automatikus |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 124 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Rugóstag |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egység Swing |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
Váz
| Váz | Acél |
|---|
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 220 mm |
| Működtetés | Hidraulikus |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 220 mm |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 12 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 130 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 12 hüvelyk |
| Hosszúság | 1950 mm |
| Szélesség | 755 mm |
| Magasság | 1170 mm |
| Tengelytáv | 1380 mm |
| Ülésmagasság -tól | 790 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 147 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 7 l |
| Legnagyobb sebesség | 95 km/h |
| Jogosítvány típusok | A1 |
Ár Vespa GTS 125 i.e. Super Sport
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Vespa GTS 125 i.e. Super Sport Előzmények
Vespa GTS 125 i.e. Super Sport 2020

12.2 HP
124 ccm
147 kg
2 008 851,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 i.e. Super Sport 2019

12.2 HP
124 ccm
147 kg
2 085 490,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 i.e. Super Sport 2018

124 ccm
147 kg
1 978 438,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 i.e. Super Sport 2017

15 HP
124 ccm
158 kg
1 930 183,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 i.e. Super Sport 2016

15 HP
124 ccm
158 kg
1 820 698,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 i.e. Super Sport 2015

15 HP
124 ccm
158 kg
1 842 190,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 i.e. Super Sport 2014

15 HP
124 ccm
158 kg
1 699 048,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 i.e. Super Sport 2013

15 HP
124 ccm
158 kg
1 715 268,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 i.e. Super Sport 2012

15 HP
124 ccm
158 kg
1 531 171,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Vespa GTS 125 i.e. Super Sport
Alternatívák a Vespa GTS 125 i.e. Super Sport
GYIK Vespa GTS 125 i.e. Super Sport
- Mennyi a Vespa GTS 125 i.e. Super Sport aktuális piaci ára?
- Egy 2024-es Vespa GTS 125 i.e. Super Sport, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 465 040 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Vespa GTS 125 i.e. Super Sport vagy egy Vespa GTS 125 Supersport iGET?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Vespa GTS 125 i.e. Super Sport modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Vespa GTS 125 i.e. Super Sport modell elérhetősége jó. Sok Vespa GTS 125 i.e. Super Sport található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Vespa GTS 125 i.e. Super Sport ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2012 gyártási évét, akkor a Vespa GTS 125 i.e. Super Sport árstabilitása a Scooter-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -6%, a második évben -3% és a harmadik évben pedig +9% volt.
- Mennyire közkedvelt a Vespa GTS 125 i.e. Super Sport?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Vespa GTS 125 i.e. Super Sport iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Vespa GTS 125 i.e. Super Sport Képek
Forrás: 1000PS























