Sym MaxSym 600i 2022
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Sym MaxSym 600i 2022
Motor és Meghajtás
| Furat | 92 mm |
|---|---|
| Löket | 85 mm |
| Max. Teljesítmény | 45 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 6750 ford./perc |
| Nyomaték | 50.3 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 5000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 10.2 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Véghajtás | Öv |
| Sebességváltó | Variomatic |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | OHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 565 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|---|
| Rugóút | 106 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egység Swing |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
| Rugóút | 100 mm |
Váz
| Váz | Acél |
|---|
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Átmérő | 275 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Technológia | radiális |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 275 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 15 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 160 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 60 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
| Hosszúság | 2270 mm |
| Szélesség | 825 mm |
| Magasság | 1410 mm |
| Tengelytáv | 1555 mm |
| Ülésmagasság -tól | 755 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 246 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 14.2 l |
| Legnagyobb sebesség | 165 km/h |
| Jogosítvány típusok | A2 |
| Max. megtehető táv | 308 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 107 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 4.6 l/100km |
Ár Sym MaxSym 600i
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Sym MaxSym 600i Előzmények
Sym MaxSym 600i 2021

45 HP
565 ccm
246 kg
Sym MaxSym 600i 2020

46.3 HP
565 ccm
238 kg
2 247 285,00 Ftátlagos piaci ár
Sym MaxSym 600i 2019

46.3 HP
565 ccm
238 kg
1 829 619,00 Ftátlagos piaci ár
Sym MaxSym 600i 2018

46.3 HP
565 ccm
238 kg
2 136 583,00 Ftátlagos piaci ár
Sym MaxSym 600i 2017

46.3 HP
565 ccm
238 kg
2 005 201,00 Ftátlagos piaci ár
Sym MaxSym 600i 2016

46.3 HP
565 ccm
238 kg
1 386 001,00 Ftátlagos piaci ár
Sym MaxSym 600i 2015

46.3 HP
565 ccm
238 kg
1 973 978,00 Ftátlagos piaci ár
Sym MaxSym 600i 2014

46.3 HP
565 ccm
238 kg
Sym MaxSym 600i 1989
Sym MaxSym 600i 1989
43 HP
565 ccm
232 kg
GYIK gumiabroncsok Sym MaxSym 600i
GYIK Sym MaxSym 600i
- Mennyi a Sym MaxSym 600i aktuális piaci ára?
- Egy 2016-os Sym MaxSym 600i, amely átlagosan 17 628 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 518 600 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Sym MaxSym 600i vagy egy Sym Maxsym TL?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Sym MaxSym 600i modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Sym MaxSym 600i modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Sym MaxSym 600i motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Sym MaxSym 600i ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2018-os gyártási évét, akkor a Sym MaxSym 600i árstabilitása a Scooter-típusú más motorokhoz viszonyítva jó volt. Az árak alakulása az első évben -2%, a második évben -13% és a harmadik évben pedig -4% volt.
- Mennyire közkedvelt a Sym MaxSym 600i?
- Erős a kereslet a piacon a Sym MaxSym 600i iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Sym MaxSym 600i Képek
Forrás: 1000PS


















