KTM 350 EXC-F 2026
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció KTM 350 EXC-F 2026
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | V |
|---|---|
| Indítás | Elektromos |
| Véghajtás | Lánc |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Lökettérfogat | 349.7 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Technológia | Zárt patron |
| Márka | WP |
| Átmérő | 48 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Márka | WP |
|---|---|
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Visszapattanás |
| Anyag | Alumínium |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső, Központi cső |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | Felfüggesztés |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 21 hüvelyk |
|---|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
| Ülésmagasság -tól | 963 mm |
| Száraz tömeg | 106.8 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 8.5 l |
Ár KTM 350 EXC-F
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
KTM 350 EXC-F Előzmények
KTM 350 EXC-F 2025

349.7 ccm
107 kg
4 512 412,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 350 EXC-F 2024

349.7 ccm
103 kg
4 211 936,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 350 EXC-F 2023

349.7 ccm
103 kg
3 642 208,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 350 EXC-F 2022

349.7 ccm
103 kg
3 240 762,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 350 EXC-F 2021

349.7 ccm
104 kg
2 868 918,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 350 EXC-F 2020

349.7 ccm
104 kg
3 466 220,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 350 EXC-F 2019

349.7 ccm
104 kg
3 040 444,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 350 EXC-F 2018

349.7 ccm
104 kg
2 598 449,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 350 EXC-F 2017

104 kg
2 519 376,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 350 EXC-F 2016

349.7 ccm
107 kg
2 344 200,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 350 EXC-F 2015

349.7 ccm
107 kg
KTM 350 EXC-F 2014

349.7 ccm
107 kg
1 978 844,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 350 EXC-F 2013

349.7 ccm
107 kg
2 225 794,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 350 EXC-F 2012

349.7 ccm
107 kg
2 671 439,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 350 EXC-F 2011

349.7 ccm
107 kg
Alternatívák a KTM 350 EXC-F
GYIK KTM 350 EXC-F
- Mennyi a KTM 350 EXC-F aktuális piaci ára?
- Egy 2012-es KTM 350 EXC-F, amely átlagosan 2 850 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 693 540 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 350 EXC-F vagy egy KTM 300 EXC?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 350 EXC-F modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a KTM 350 EXC-F modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű KTM 350 EXC-F motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM 350 EXC-F ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2011 gyártási évét, akkor a KTM 350 EXC-F árstabilitása az Enduro motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -13%, a második évben -1% és a harmadik évben pedig -10% volt.
- Mennyire közkedvelt a KTM 350 EXC-F?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a KTM 350 EXC-F iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 350 EXC-F Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése




















