Honda CB500F 2017
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda CB500F 2017 Tapasztalatok és szakértői tesztek
Der Horvath
A Honda még néhány évnyi gyártás után is frissen tartja a CB 500 F-et. Az elöl és hátul LED-ekkel és az átdolgozott motorral a naked bike továbbra is egy remek A2-es motoros tipp. Felnott megjelenése igazi nagymotoros érzést ad neki, ami azt jelenti, hogy egyáltalán nem kell rejtozködnie. Ennél már csak akkor lehetne jobb, ha lenne sebességváltó kijelzoje.

Kulcs Specifikáció Honda CB500F 2017
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Sor |
|---|---|
| Furat | 67 mm |
| Löket | 66.8 mm |
| Max. Teljesítmény | 48 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8500 ford./perc |
| Nyomaték | 43 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 7000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 10.7 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Gyújtás | Digitális, Tranzisztor |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 471 ccm |
Váz
| Váz | Acél |
|---|
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Egy dugattyú |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 160 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 60 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2075 mm |
| Szélesség | 780 mm |
| Magasság | 1060 mm |
| Tengelytáv | 1410 mm |
| Ülésmagasság -tól | 790 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 191 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 15.7 l |
| Jogosítvány típusok | A2 |
Ár Honda CB500F
Honda CB500F Előzmények
Honda CB500F 2023

48 HP
471 ccm
189 kg
2 460 984,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CB500F 2022

48 HP
471 ccm
189 kg
2 283 780,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CB500F 2021

48 HP
471 ccm
194 kg
2 169 429,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CB500F 2020

48 HP
471 ccm
191 kg
2 048 184,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CB500F 2019

48 HP
471 ccm
191 kg
2 276 076,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CB500F 2018

48 HP
471 ccm
191 kg
1 862 465,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CB500F 2017

48 HP
471 ccm
191 kg
1 966 273,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CB500F 2016

48 HP
471 ccm
192 kg
1 707 564,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CB500F 2015

48 HP
471 ccm
192 kg
1 770 416,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CB500F 2014

48 HP
471 ccm
192 kg
1 590 779,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CB500F 2013

48 HP
471 ccm
192 kg
1 370 592,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Honda CB500F
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Olcsó mindenes könnyű motorkerékpárokhoz
A napi munkába járáshoz és rövid hétvégi túrákhoz. Sportos gumik a második sorból - jó ár/teljesítmény arány.
Alternatívák a Honda CB500F
GYIK Honda CB500F
- Mennyi a Honda CB500F aktuális piaci ára?
- Egy 2025-ös Honda CB500F, amely átlagosan 2 527 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 396 080 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Honda CB500F vagy egy Yamaha MT-07?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Honda CB500F modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Honda CB500F modell elérhetősége jó. Sok Honda CB500F található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Honda CB500F?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Honda CB500F iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Honda CB500F Képek
Forrás: 1000PS






































