Suzuki SV650 2007
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Suzuki SV650 2007
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 71 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 645 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1435 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 800 mm |
| Száraz tömeg | 165 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 17 l |
| Legnagyobb sebesség | 195 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Suzuki SV650
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Suzuki SV650 Előzmények
Suzuki SV650 2025

76 HP
645 ccm
200 kg
3 008 410,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki SV650 2024

76 HP
645 ccm
200 kg
3 108 974,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki SV650 2023

73 HP
645 ccm
200 kg
2 413 540,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki SV650 2022

73 HP
645 ccm
200 kg
2 443 953,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki SV650 2021

73 HP
645 ccm
200 kg
2 274 454,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki SV650 2020

76 HP
645 ccm
197 kg
2 237 148,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki SV650 2019

76 HP
645 ccm
197 kg
2 321 897,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki SV650 2018

76 HP
645 ccm
197 kg
2 088 329,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki SV650 2017

76 HP
645 ccm
197 kg
1 923 695,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki SV650 2016

76 HP
645 ccm
197 kg
1 834 080,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki SV650 2008

71 HP
645 ccm
165 kg
1 479 267,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki SV650 2007

71 HP
645 ccm
165 kg
1 321 121,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki SV650 2006

71 HP
645 ccm
165 kg
1 287 465,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki SV650 2005
Suzuki SV650 2005
71 HP
645 ccm
165 kg
1 074 577,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a Suzuki SV650
GYIK Suzuki SV650
- Mennyi a Suzuki SV650 aktuális piaci ára?
- Egy 2024-es Suzuki SV650, amely átlagosan 1 034 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 588 680 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Suzuki SV650 vagy egy Kawasaki Z900?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Suzuki SV650 modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Suzuki SV650 modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Suzuki SV650 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Suzuki SV650 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2016 gyártási évét, akkor a Suzuki SV650 árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -4%, a második évben -2% és a harmadik évben pedig -1% volt.
- Mennyire közkedvelt a Suzuki SV650?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Suzuki SV650 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Suzuki SV650 Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése


























