Honda PCX125 2019
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Honda PCX125 2019
Motor és Meghajtás
| Furat | 52.4 mm |
|---|---|
| Löket | 57.9 mm |
| Max. Teljesítmény | 11.7 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8500 ford./perc |
| Nyomaték | 12 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 5000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11 |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Gyújtás | Digitális, Tranzisztor |
| Véghajtás | Öv |
| Sebességváltó | Variomatic |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 2 |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 124.9 ccm |
Váz
| Váz | Acél |
|---|
Fékek elöl
| Dugattyú | Három dugattyú |
|---|
Fékek hátul
| Típus | Dob |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 90 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 100 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 90 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
| Hosszúság | 1930 mm |
| Szélesség | 740 mm |
| Magasság | 1100 mm |
| Tengelytáv | 1315 mm |
| Ülésmagasság -tól | 760 mm |
| Súly menetkész állapotban | 130 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 8 l |
| Jogosítvány típusok | A1 |
Legfrissebb 1000PS cikkek: Honda PCX125
Ár Honda PCX125
Honda PCX125 Előzmények
Honda PCX125 2025

13 HP
125 ccm
133 kg
1 435 878,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2024

12.5 HP
125 ccm
130 kg
1 294 764,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2023

12.5 HP
125 ccm
130 kg
1 157 705,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2022

12.5 HP
125 ccm
130 kg
1 106 611,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2021

12.5 HP
125 ccm
130 kg
1 068 089,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2020

11.7 HP
124.9 ccm
130 kg
1 008 480,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2019

11.7 HP
124.9 ccm
130 kg
2 672 250,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2018

11.7 HP
124.9 ccm
130 kg
907 511,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2017

11.7 HP
124.9 ccm
130 kg
842 631,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2016

11.7 HP
124.9 ccm
130 kg
786 671,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2015

11.7 HP
124.9 ccm
130 kg
765 585,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2014

11.7 HP
124.9 ccm
130 kg
877 909,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2013

11.3 HP
124.9 ccm
124 kg
623 255,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2012

11.3 HP
124.9 ccm
124 kg
655 695,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2011

11 HP
124.9 ccm
125 kg
766 396,00 Ftátlagos piaci ár
Honda PCX125 2010

11 HP
124.9 ccm
125 kg
591 220,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Honda PCX125
Alternatívák a Honda PCX125
GYIK Honda PCX125
- Mennyi a Honda PCX125 aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Honda PCX125, amely átlagosan 11 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 399 980 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Honda PCX125 vagy egy Honda SH125i?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Honda PCX125 modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Honda PCX125 modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Honda PCX125 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Honda PCX125 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2013-os gyártási évét, akkor a Honda PCX125 árstabilitása a Scooter-típusú más motorokhoz viszonyítva jó volt. Az árak alakulása az első évben 0%, a második évben -4% és a harmadik évben pedig -9% volt.
- Mennyire közkedvelt a Honda PCX125?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Honda PCX125 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Honda PCX125 Képek
Forrás: 1000PS




























