KTM 65 SX 2021
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció KTM 65 SX 2021
Motor és Meghajtás
| Furat | 45 mm |
|---|---|
| Löket | 40.8 mm |
| Üzemanyagrendszer | Karburátor |
| Indítás | Kick |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Gyújtás | Digitális |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 2 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Kenés | Vegyítés |
| Lökettérfogat | 64.9 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
| Átmérő | 35 mm |
| Rugóút | 215 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Márka | WP |
| Rugóút | 270 mm |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső, Központi cső |
| Kormányzási tengely szöge | 64.5 fok |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 198 mm |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 160 mm |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 60 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 100 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 80 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 100 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 12 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1137 mm |
| Ülésmagasság -tól | 750 mm |
| Száraz tömeg | 53 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 3.5 l |
Ár KTM 65 SX
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
KTM 65 SX Előzmények
KTM 65 SX 2027

64.9 ccm
54 kg
KTM 65 SX 2026

64.9 ccm
54 kg
2 309 327,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 65 SX 2025

64.9 ccm
53 kg
2 245 258,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 65 SX 2024

64.9 ccm
53 kg
2 019 394,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 65 SX 2023

64.9 ccm
53 kg
1 869 764,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 65 SX 2022

64.9 ccm
53 kg
1 690 938,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 65 SX 2021

64.9 ccm
53 kg
1 519 411,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 65 SX 2020

64.9 ccm
53 kg
1 324 771,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 65 SX 2019

64.9 ccm
53 kg
1 230 695,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 65 SX 2018

64.9 ccm
53 kg
1 205 148,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 65 SX 2017

64.9 ccm
53 kg
KTM 65 SX 2016

64.9 ccm
53 kg
KTM 65 SX 2015

64.9 ccm
55 kg
KTM 65 SX 2014

64.9 ccm
55 kg
KTM 65 SX 2013

64.9 ccm
55 kg
KTM 65 SX 2012

64.9 ccm
55 kg
KTM 65 SX 2011

64.9 ccm
55 kg
KTM 65 SX 2010

64.9 ccm
55 kg
GYIK gumiabroncsok KTM 65 SX
GYIK KTM 65 SX
- Mennyi a KTM 65 SX aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os KTM 65 SX, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 025 460 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 65 SX vagy egy KTM 65 SX?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 65 SX modell hozzáférhetősége?
- A Motocross-típusú motorokhoz mérten a KTM 65 SX modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű KTM 65 SX motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM 65 SX ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2014-os gyártási évét, akkor a KTM 65 SX árstabilitása a Motocross-típusú más motorokhoz viszonyítva jó volt. Az árak alakulása az első évben -3%, a második évben -6% és a harmadik évben pedig -14% volt.
- Mennyire közkedvelt a KTM 65 SX?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a KTM 65 SX iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 65 SX Képek
Forrás: 1000PS






További képek megjelenítése







