Yamaha XJ6 2009
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Yamaha XJ6 2009 Tapasztalatok és szakértői tesztek
nastynils
A közös alap ellenére az XJ sokkal fiatalabbnak és agresszívabbnak tunik. Egy középkategóriás motorkerékpár, amely semmiképpen sem kelti a középkategória érzését. A lengokart leszámítva a motorkerékpár meglehetosen jó minoségunek és vagánynak tunik. A motor egy kicsit könnyebben kezelheto, mint a Diversion.

Kulcs Specifikáció Yamaha XJ6 2009
Motor és Meghajtás
| Furat | 65.5 mm |
|---|---|
| Löket | 44.5 mm |
| Max. Teljesítmény | 78 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 10000 ford./perc |
| Max. Nyomaték | 59.7 Nm |
| Maximális teljesítmény | 8500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 12.2 |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Véghajtás | Lánc |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 4 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 600 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
|---|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2120 mm |
| Szélesség | 770 mm |
| Magasság | 1085 mm |
| Tengelytáv | 1440 mm |
| Ülésmagasság -tól | 785 mm |
| Száraz tömeg | 205 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 17.3 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Yamaha XJ6
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Yamaha XJ6 Előzmények
Yamaha XJ6 2017

78 HP
600 ccm
205 kg
Yamaha XJ6 2016

78 HP
600 ccm
205 kg
Yamaha XJ6 2015

78 HP
600 ccm
205 kg
Yamaha XJ6 2014

78 HP
600 ccm
205 kg
1 798 134,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XJ6 2013

78 HP
600 ccm
205 kg
1 684 639,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XJ6 2012

78 HP
600 ccm
205 kg
1 796 157,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XJ6 2011

77 HP
600 ccm
205 kg
1 667 634,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XJ6 2010

77 HP
600 ccm
205 kg
1 578 657,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XJ6 2009

78 HP
600 ccm
205 kg
1 267 829,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK Yamaha XJ6
- Mennyi a Yamaha XJ6 aktuális piaci ára?
- Egy 2010-es Yamaha XJ6, amely átlagosan 17 354 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 911 700 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Yamaha XJ6 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha XJ6 modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Yamaha XJ6 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Yamaha XJ6 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Yamaha XJ6 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2014 gyártási évét, akkor a Yamaha XJ6 árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon rossz volt. Az árak alakulása az első évben -6%, a második évben -7% és a harmadik évben pedig +2% volt.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha XJ6?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Yamaha XJ6 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Yamaha XJ6 Képek
Forrás: 1000PS

További képek megjelenítése




























