Aprilia RSV 1000 Tuono Factory 2009
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Aprilia RSV 1000 Tuono Factory 2009
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | V |
|---|---|
| Max. Teljesítmény | 139 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9500 ford./perc |
| Max. Nyomaték | 107 Nm |
| Maximális teljesítmény | 8500 ford./perc |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 998 ccm |
Fékek elöl
| Dugattyú | Négy dugattyú |
|---|---|
| Technológia | radiális |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
| Márka | Brembo |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
|---|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Ülésmagasság -tól | 810 mm |
| Száraz tömeg | 181 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 18 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Aprilia RSV 1000 Tuono Factory Előzmények
Aprilia RSV 1000 Tuono Factory 2010

139 HP
1000 ccm
205 kg
Aprilia RSV 1000 Tuono Factory 2009

139 HP
998 ccm
181 kg
Aprilia RSV 1000 Tuono Factory 2008

126 HP
998 ccm
189 kg
Aprilia RSV 1000 Tuono Factory 2007

126 HP
998 ccm
189 kg
Aprilia RSV 1000 Tuono Factory 2006

126 HP
998 ccm
189 kg
Aprilia RSV 1000 Tuono Factory 2005

126 HP
998 ccm
189 kg
GYIK Aprilia RSV 1000 Tuono Factory
- Mennyi az Aprilia RSV 1000 Tuono Factory aktuális piaci ára?
- Egy 2021-es Aprilia RSV 1000 Tuono Factory, amely átlagosan 15 000 kilométert futott, jelenleg átlagosan 6 978 190 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Aprilia RSV 1000 Tuono Factory vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Aprilia RSV 1000 Tuono Factory modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten az Aprilia RSV 1000 Tuono Factory modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Aprilia RSV 1000 Tuono Factory motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Aprilia RSV 1000 Tuono Factory ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2008 gyártási évét, akkor az Aprilia RSV 1000 Tuono Factory árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon rossz volt. Az árak alakulása az első évben -32%, a második évben -5% és a harmadik évben pedig +11% volt.
- Mennyire közkedvelt az Aprilia RSV 1000 Tuono Factory?
- Középszerű a kereslet a piacon az Aprilia RSV 1000 Tuono Factory iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Aprilia RSV 1000 Tuono Factory Képek
Forrás: 1000PS


























