Aprilia SX 125 2024
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Aprilia SX 125 2024
Motor és Meghajtás
| Furat | 58 mm |
|---|---|
| Löket | 47 mm |
| Max. Teljesítmény | 15 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 10000 ford./perc |
| Nyomaték | 11.2 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 8000 ford./perc |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Kick |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Gyújtás | ECU |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | OHC |
| Hűtés | folyadék |
| Kenés | Száraz olajteknő |
| Lökettérfogat | 124.2 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 41 mm |
| Rugóút | 240 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Rugóút | 210 mm |
| Anyag | Acél |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 300 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 220 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 100 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 80 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 130 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2075 mm |
| Szélesség | 820 mm |
| Magasság | 1140 mm |
| Tengelytáv | 1425 mm |
| Ülésmagasság -tól | 880 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 134 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 7 l |
| Jogosítvány típusok | A1 |
Legfrissebb 1000PS cikkek: Aprilia SX 125
Ár Aprilia SX 125
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Aprilia SX 125 Előzmények
Aprilia SX 125 2026

15 HP
124.2 ccm
136 kg
Aprilia SX 125 2025

15 HP
124.2 ccm
134 kg
1 569 693,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia SX 125 2024

15 HP
124.2 ccm
134 kg
1 598 889,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia SX 125 2023

15 HP
124.2 ccm
134 kg
1 491 432,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia SX 125 2022

15 HP
124.2 ccm
134 kg
1 282 193,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia SX 125 2021

15 HP
124 ccm
134 kg
1 173 925,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia SX 125 2020

15 HP
125 ccm
125 kg
1 504 813,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia SX 125 2019

15 HP
125 ccm
125 kg
1 327 609,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia SX 125 2018

15 HP
125 ccm
125 kg
1 146 351,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia SX 125 2013

15 HP
125 ccm
125 kg
Aprilia SX 125 2012

15 HP
125 ccm
125 kg
Aprilia SX 125 2011

15 HP
125 ccm
125 kg
Aprilia SX 125 2010

15 HP
125 ccm
125 kg
2 351 093,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia SX 125 2009
Aprilia SX 125 2009
124.8 ccm
115 kg
GYIK gumiabroncsok Aprilia SX 125
Alternatívák a Aprilia SX 125
GYIK Aprilia SX 125
- Mennyi az Aprilia SX 125 aktuális piaci ára?
- Egy 2025-ös Aprilia SX 125, amely átlagosan 81 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 669 970 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Aprilia SX 125 vagy egy SWM SM 125 R?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Aprilia SX 125 modell hozzáférhetősége?
- A Supermoto-típusú motorokhoz mérten az Aprilia SX 125 modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Aprilia SX 125 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Aprilia SX 125 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2018-ös gyártási évét, akkor az Aprilia SX 125 árstabilitása a Supermoto-típusú más motorokhoz viszonyítva jó volt. Az árak alakulása az első évben -4%, a második évben -13% és a harmadik évben pedig -6% volt.
- Mennyire közkedvelt az Aprilia SX 125?
- Nagyon erős a kereslet a piacon az Aprilia SX 125 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Aprilia SX 125 Képek
Forrás: 1000PS





További képek megjelenítése


















