Buell Ulysses XB12XT 2009
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Buell Ulysses XB12XT 2009
Motor és Meghajtás
| Furat | 88.9 mm |
|---|---|
| Löket | 96.8 mm |
| Max. Teljesítmény | 95 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 6800 ford./perc |
| Max. Nyomaték | 104 Nm |
| Maximális teljesítmény | 5500 ford./perc |
| Véghajtás | Öv |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | Olaj-levegő |
| Lökettérfogat | 1203 ccm |
Fékek elöl
| Dugattyú | Hat dugattyú |
|---|---|
| Felvétel | Fix féknyereg |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
|---|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2320 mm |
| Tengelytáv | 1370 mm |
| Ülésmagasság -tól | 780 mm |
| Száraz tömeg | 211 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 16.7 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Buell Ulysses XB12XT Előzmények
Buell Ulysses XB12XT 2011

94 HP
1203 ccm
211 kg
Buell Ulysses XB12XT 2010

94 HP
1203 ccm
211 kg
Buell Ulysses XB12XT 2009

95 HP
1203 ccm
211 kg
GYIK Buell Ulysses XB12XT
- Mennyi a Buell Ulysses XB12XT aktuális piaci ára?
- Egy 2008-as Buell Ulysses XB12XT, amely átlagosan 37 872 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 251 680 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Buell Ulysses XB12XT vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Buell Ulysses XB12XT modell hozzáférhetősége?
- A Touring-típusú motorokhoz mérten a Buell Ulysses XB12XT modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Buell Ulysses XB12XT motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Buell Ulysses XB12XT ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2011 gyártási évét, akkor a Buell Ulysses XB12XT árstabilitása a Touring-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -10%, a második évben +1% és a harmadik évben pedig -19% volt.
- Mennyire közkedvelt a Buell Ulysses XB12XT?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a Buell Ulysses XB12XT iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Buell Ulysses XB12XT Képek
Forrás: 1000PS
























