KTM 50 SX 2027
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció KTM 50 SX 2027
Motor és Meghajtás
| Üzemanyagrendszer | Karburátor |
|---|---|
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Gyújtás | Digitális |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Automatikus |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 2 ütemű |
| Kenés | Vegyítés |
| Lökettérfogat | 49.9 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
| Átmérő | 35 mm |
| Rugóút | 165 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Márka | WP |
| Rugóút | 190.5 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Visszapattanás |
| Anyag | Acél |
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső, Központi cső |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Működtetés | Hidraulikus |
| Technológia | Hullám |
| Márka | Formula |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Márka | Formula |
Adatok és Méretek
| Ülésmagasság -tól | 634 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság max. | 653 mm |
| Száraz tömeg | 43.5 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 2.3 l |
| Földtávolság | 233 mm |
Felszereltség
| Felszereltség | Kényelem, Magasságában állítható ülés |
|---|
Ár KTM 50 SX
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
KTM 50 SX Előzmények
KTM 50 SX 2026

49.9 ccm
43 kg
1 806 100,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 50 SX 2025

49.9 ccm
42 kg
1 751 763,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 50 SX 2024

49 ccm
41 kg
1 626 869,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 50 SX 2023

49 ccm
41 kg
1 552 257,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 50 SX 2022

49 ccm
41 kg
1 138 241,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 50 SX 2021

49 ccm
41 kg
1 517 789,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 50 SX 2020

49 ccm
41 kg
1 234 750,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 50 SX 2019

49 ccm
41 kg
1 137 430,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 50 SX 2018

49 ccm
41 kg
KTM 50 SX 2017

49 ccm
41 kg
909 538,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 50 SX 2016

49 ccm
41 kg
808 974,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 50 SX 2015

49 ccm
39 kg
KTM 50 SX 2014

49 ccm
39 kg
KTM 50 SX 2013

49 ccm
39 kg
KTM 50 SX 2012

49 ccm
39 kg
KTM 50 SX 2011

49 ccm
39 kg
KTM 50 SX 2010

49 ccm
39 kg
GYIK KTM 50 SX
- Mennyi a KTM 50 SX aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os KTM 50 SX, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 700 640 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 50 SX vagy egy KTM 50 SX?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 50 SX modell hozzáférhetősége?
- A Motocross-típusú motorokhoz mérten a KTM 50 SX modell elérhetősége jó. Sok KTM 50 SX található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM 50 SX ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2014-os gyártási évét, akkor a KTM 50 SX árstabilitása a Motocross-típusú más motorokhoz viszonyítva jó volt. Az árak alakulása az első évben -2%, a második évben +12% és a harmadik évben pedig -35% volt.
- Mennyire közkedvelt a KTM 50 SX?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a KTM 50 SX iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 50 SX Képek
Forrás: 1000PS
























