Benelli TNT 899 2009
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Benelli TNT 899 2009
Motor és Meghajtás
| Furat | 88 mm |
|---|---|
| Max. Teljesítmény | 120 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9500 ford./perc |
| Max. Nyomaték | 88 Nm |
| Maximális teljesítmény | 8000 ford./perc |
| Indítás | Elektromos |
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 3 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 899 ccm |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
|---|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2128 mm |
| Ülésmagasság -tól | 790 mm |
| Száraz tömeg | 208 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 16 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Benelli TNT 899
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Benelli TNT 899 Előzmények
Benelli TNT 899 2016

120 HP
899 ccm
208 kg
Benelli TNT 899 2015

120 HP
899 ccm
208 kg
Benelli TNT 899 2014

120 HP
899 ccm
208 kg
Benelli TNT 899 2013

120 HP
899 ccm
208 kg
Benelli TNT 899 2012

899 ccm
199 kg
Benelli TNT 899 2011

899 ccm
199 kg
1 549 393,00 Ftátlagos piaci ár
Benelli TNT 899 2010

899 ccm
199 kg
Benelli TNT 899 2009

120 HP
899 ccm
208 kg
Benelli TNT 899 2008

118 HP
899 ccm
199 kg
GYIK Benelli TNT 899
- Melyik a jobb? Egy Benelli TNT 899 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Benelli TNT 899 modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Benelli TNT 899 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Benelli TNT 899 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Benelli TNT 899 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2009 gyártási évét, akkor a Benelli TNT 899 árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva rossz volt. Az árak alakulása az első évben -10%, a második évben -10% és a harmadik évben pedig -39% volt.
- Mennyire közkedvelt a Benelli TNT 899?
- Gyenge a kereslet a piacon a Benelli TNT 899 iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
























