Yamaha XJR 1300 2009
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Yamaha XJR 1300 2009
Motor és Meghajtás
| Furat | 79 mm |
|---|---|
| Löket | 63.8 mm |
| Max. Teljesítmény | 98 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8000 ford./perc |
| Max. Nyomaték | 108.4 Nm |
| Maximális teljesítmény | 6000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 9.7 |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Véghajtás | Lánc |
| Fokozatok száma | 5 |
| Hengerek száma | 4 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | Air |
| Lökettérfogat | 1251 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | Öhlins |
Hátsó Felfüggesztés
| Márka | Öhlins |
|---|
Váz
| Váz típusa | Dupla bölcső |
|---|
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
|---|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2175 mm |
| Szélesség | 765 mm |
| Magasság | 1115 mm |
| Tengelytáv | 1500 mm |
| Ülésmagasság -tól | 795 mm |
| Száraz tömeg | 245 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 21 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Yamaha XJR 1300
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Yamaha XJR 1300 Előzmények
Yamaha XJR 1300 2017

98 HP
1251 ccm
240 kg
3 240 359,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XJR 1300 2016

98 HP
1251 ccm
240 kg
3 347 132,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XJR 1300 2015

98 HP
1251 ccm
240 kg
2 900 663,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XJR 1300 2014

98 HP
1251 ccm
245 kg
4 181 937,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XJR 1300 2013

98 HP
1251 ccm
245 kg
2 785 981,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XJR 1300 2012

98 HP
1251 ccm
245 kg
Yamaha XJR 1300 2011

98 HP
1251 ccm
245 kg
Yamaha XJR 1300 2010

98 HP
1251 ccm
245 kg
Yamaha XJR 1300 2009

98 HP
1251 ccm
245 kg
Yamaha XJR 1300 2008

106 HP
1251 ccm
224 kg
2 439 167,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XJR 1300 2007

106 HP
1251 ccm
224 kg
2 154 439,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XJR 1300 2006

106 HP
1251 ccm
224 kg
2 015 239,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XJR 1300 2005

106 HP
1251 ccm
224 kg
1 800 902,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a Yamaha XJR 1300
GYIK Yamaha XJR 1300
- Mennyi a Yamaha XJR 1300 aktuális piaci ára?
- Egy 2000-es Yamaha XJR 1300, amely átlagosan 39 359 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 420 680 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Yamaha XJR 1300 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha XJR 1300 modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Yamaha XJR 1300 modell elérhetősége jó. Sok Yamaha XJR 1300 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Yamaha XJR 1300 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2015-es gyártási évét, akkor a Yamaha XJR 1300 árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben -12%, a második évben 0% és a harmadik évben pedig -5% volt.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha XJR 1300?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Yamaha XJR 1300 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Yamaha XJR 1300 Képek
Forrás: 1000PS


További képek megjelenítése



























