KTM 990 Supermoto 2009
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció KTM 990 Supermoto 2009
Motor és Meghajtás
| Furat | 101 mm |
|---|---|
| Max. Teljesítmény | 116 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9000 ford./perc |
| Max. Nyomaték | 97 Nm |
| Maximális teljesítmény | 7000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.5 |
| Indítás | Elektromos |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Lökettérfogat | 999 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
Hátsó Felfüggesztés
| Márka | WP |
|---|
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
Fékek elöl
| Dugattyú | Négy dugattyú |
|---|---|
| Felvétel | Fix féknyereg |
| Technológia | radiális |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Márka | Brembo |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
|---|---|
| Tengelytáv | 1510 mm |
| Ülésmagasság -tól | 875 mm |
| Száraz tömeg | 191 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 19 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár KTM 990 Supermoto
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
KTM 990 Supermoto Előzmények
KTM 990 Supermoto 2010

115 HP
999 ccm
189 kg
KTM 990 Supermoto 2009

116 HP
999 ccm
191 kg
2 415 440,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 990 Supermoto 2008

115 HP
999 ccm
191 kg
2 203 080,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a KTM 990 Supermoto
GYIK KTM 990 Supermoto
- Mennyi a KTM 990 Supermoto aktuális piaci ára?
- Egy 2010-es KTM 990 Supermoto, amely átlagosan 17 000 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 129 970 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 990 Supermoto vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 990 Supermoto modell hozzáférhetősége?
- A Supermoto-típusú motorokhoz mérten a KTM 990 Supermoto modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű KTM 990 Supermoto motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM 990 Supermoto ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2010 gyártási évét, akkor a KTM 990 Supermoto árstabilitása a Supermoto-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -2%, a második évben -7% és a harmadik évben pedig -15% volt.
- Mennyire közkedvelt a KTM 990 Supermoto?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a KTM 990 Supermoto iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 990 Supermoto Képek
Forrás: 1000PS




























