Yamaha R1 2007
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Yamaha R1 2007
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Sor |
|---|---|
| Max. Teljesítmény | 172 HP |
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 4 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 998 ccm |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1395 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 835 mm |
| Száraz tömeg | 172 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 18 l |
| Legnagyobb sebesség | 295 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Yamaha R1
Yamaha R1 Előzmények
Yamaha R1 2024

200 HP
998 ccm
201 kg
10 031 277,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2023

200 HP
998 ccm
201 kg
9 325 706,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2022

200 HP
998 ccm
201 kg
Yamaha R1 2021

200 HP
998 ccm
199 kg
8 210 579,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2020

200 HP
998 ccm
199 kg
8 730 431,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2019

200 HP
998 ccm
199 kg
8 118 936,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2018

200 HP
998 ccm
199 kg
11 458 640,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2017

200 HP
998 ccm
199 kg
7 135 191,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2016

200 HP
998 ccm
199 kg
6 554 919,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2015

200 HP
998 ccm
199 kg
6 531 806,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2014

182 HP
998 ccm
206 kg
Yamaha R1 2013

182 HP
998 ccm
206 kg
4 955 219,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2012

182 HP
998 ccm
206 kg
5 182 705,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2011

181 HP
998 ccm
206 kg
4 439 422,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2010

181 HP
998 ccm
206 kg
3 370 928,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2009

182 HP
998 ccm
206 kg
3 215 621,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2008

172 HP
998 ccm
172 kg
2 791 873,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2007

172 HP
998 ccm
172 kg
3 005 166,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2006

172 HP
998 ccm
172 kg
2 598 449,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha R1 2005

172 HP
998 ccm
172 kg
2 633 727,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a Yamaha R1
GYIK Yamaha R1
- Mennyi a Yamaha R1 aktuális piaci ára?
- Egy 2024-es Yamaha R1, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 9 269 610 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Yamaha R1 vagy egy Kawasaki Ninja ZX-10R?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha R1 modell hozzáférhetősége?
- A Supersport-típusú motorokhoz mérten a Yamaha R1 modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Yamaha R1 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Yamaha R1 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2018-es gyártási évét, akkor a Yamaha R1 árstabilitása a Supersport-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben +9%, a második évben -20% és a harmadik évben pedig -5% volt.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha R1?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Yamaha R1 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Yamaha R1 Képek
Forrás: 1000PS






















