KTM 690 SMC 2009
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció KTM 690 SMC 2009
Motor és Meghajtás
| Furat | 102 mm |
|---|---|
| Max. Teljesítmény | 63 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 7500 ford./perc |
| Max. Nyomaték | 64 Nm |
| Maximális teljesítmény | 6000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.8 |
| Indítás | Elektromos |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Lökettérfogat | 654 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
Hátsó Felfüggesztés
| Felvétel | Elterelés |
|---|---|
| Márka | WP |
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
Fékek elöl
| Dugattyú | Egy dugattyú |
|---|---|
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Márka | Brembo |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
|---|---|
| Tengelytáv | 1480 mm |
| Ülésmagasság -tól | 900 mm |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 12 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár KTM 690 SMC
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
KTM 690 SMC Előzmények
KTM 690 SMC 2011

63 HP
654 ccm
139 kg
2 648 363,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 690 SMC 2010

63 HP
654 ccm
139 kg
2 016 821,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 690 SMC 2009

63 HP
654 ccm
2 265 167,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 690 SMC 2008

62 HP
654 ccm
139 kg
2 175 003,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a KTM 690 SMC
GYIK KTM 690 SMC
- Mennyi a KTM 690 SMC aktuális piaci ára?
- Egy 2009-es KTM 690 SMC, amely átlagosan 19 146 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 541 090 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 690 SMC vagy egy KTM 690 SMC R?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 690 SMC modell hozzáférhetősége?
- A Supermoto-típusú motorokhoz mérten a KTM 690 SMC modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű KTM 690 SMC motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM 690 SMC ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2021-es gyártási évét, akkor a KTM 690 SMC árstabilitása a Supermoto-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben +56%, a második évben -34% és a harmadik évben pedig -0% volt.
- Mennyire közkedvelt a KTM 690 SMC?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a KTM 690 SMC iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 690 SMC Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése


























