KTM 690 Duke 2009
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció KTM 690 Duke 2009
Motor és Meghajtás
| Furat | 102 mm |
|---|---|
| Max. Teljesítmény | 65 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 7500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.8 |
| Indítás | Elektromos |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Lökettérfogat | 654 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
Hátsó Felfüggesztés
| Márka | WP |
|---|
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
Fékek elöl
| Dugattyú | Négy dugattyú |
|---|---|
| Felvétel | Fix féknyereg |
| Technológia | radiális |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Márka | Brembo |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
|---|---|
| Tengelytáv | 1472 mm |
| Ülésmagasság -tól | 865 mm |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 13.5 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Legfrissebb 1000PS cikkek: KTM 690 Duke
Ár KTM 690 Duke
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
KTM 690 Duke Előzmények
KTM 690 Duke 2019

73 HP
690 ccm
2 624 806,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 690 Duke 2018

73 HP
690 ccm
2 357 176,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 690 Duke 2017

73 HP
690 ccm
149 kg
2 280 942,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 690 Duke 2016

73 HP
690 ccm
149 kg
2 008 445,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 690 Duke 2015

68 HP
690 ccm
149 kg
2 000 335,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 690 Duke 2014

68 HP
690 ccm
149 kg
1 856 382,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 690 Duke 2013

68 HP
690 ccm
149 kg
1 877 063,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 690 Duke 2012

70 HP
690 ccm
149 kg
1 682 423,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 690 Duke 2011

65 HP
654 ccm
148 kg
1 686 072,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 690 Duke 2010

65 HP
654 ccm
148 kg
1 815 021,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 690 Duke 2009

65 HP
654 ccm
1 738 382,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 690 Duke 2008

65 HP
654 ccm
148 kg
1 496 703,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a KTM 690 Duke
GYIK KTM 690 Duke
- Mennyi a KTM 690 Duke aktuális piaci ára?
- Egy 2017-es KTM 690 Duke, amely átlagosan 14 994 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 340 740 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 690 Duke vagy egy Yamaha MT-07?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 690 Duke modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a KTM 690 Duke modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok KTM 690 Duke található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM 690 Duke ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2020-es gyártási évét, akkor a KTM 690 Duke árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben +1%, a második évben 0% és a harmadik évben pedig -8% volt.
- Mennyire közkedvelt a KTM 690 Duke?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a KTM 690 Duke iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 690 Duke Képek
Forrás: 1000PS


További képek megjelenítése




















