Yamaha WR 250R 2009
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Yamaha WR 250R 2009
Motor és Meghajtás
| Furat | 77 mm |
|---|---|
| Löket | 53.6 mm |
| Max. Teljesítmény | 31 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 10000 ford./perc |
| Nyomaték | 23.7 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 8000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.8 |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Véghajtás | Lánc |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 250 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|
Váz
| Váz típusa | Dupla bölcső |
|---|
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 21 hüvelyk |
|---|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
| Szélesség | 810 mm |
| Ülésmagasság -tól | 930 mm |
| Száraz tömeg | 134 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 7.6 l |
| Jogosítvány típusok | A2 |
Ár Yamaha WR 250R
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Yamaha WR 250R Előzmények
Yamaha WR 250R 2018

31 HP
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2017

31 HP
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2016

31 HP
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2015

31 HP
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2014

31 HP
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2013

31 HP
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2012

31 HP
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2011

32 HP
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2010

32 HP
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2009

31 HP
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2008

31 HP
250 ccm
126 kg
1 608 621,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a Yamaha WR 250R
GYIK Yamaha WR 250R
- Mennyi a Yamaha WR 250R aktuális piaci ára?
- Egy 2012-es Yamaha WR 250R, amely átlagosan 10 920 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 723 380 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Yamaha WR 250R vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha WR 250R modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Yamaha WR 250R modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Yamaha WR 250R motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Yamaha WR 250R ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2011 gyártási évét, akkor a Yamaha WR 250R árstabilitása az Enduro motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -9%, a második évben -19% és a harmadik évben pedig -14% volt.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha WR 250R?
- Középszerű a kereslet a piacon a Yamaha WR 250R iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Yamaha WR 250R Képek
Forrás: 1000PS






















